Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

herkese selam...

Konu, 'Ege Bölgesi' kısmında Darth Sirrus tarafından paylaşıldı.

1. Darth Sirrus

Darth Sirrus Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    arkadaşlar merhaba

ben uzun yıllar boyunca amatörce bisiklete bindim ulaşım amaçlı olsun arkadaş gezmeleri olsun vucudumdaki yaraların çoğu bu bisiklet sevdamdan kalmıştır :D gerek iş yeri ve çalışma saatleri gerekse okul vs.... sebepleriyle bu tutkuma ara vermek zorunda kalmıştım bisiketimide başka bir ''bisiklet sever desem yanlış olmaz''arkadaşa verdim :eek:

geçenlerde göztepe sahile bir iş için gitmiştim orada iki arkadaşı gördüm tam techizatlı ikisininde bisikleti çok güzeldi onları gördükten sonra içimdeki canavar hortladı bende tekrar bu sevdanın peşine düşmeye karar verdim

hepinizi iyi forumlar... :D

2. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Hoş geldiniz.Bisiklet sevgisi hiç bir zaman unutulmuyor.Yıllar geçse de mutlaka bir şekilde o koltuğa oturuluyor.Ama , iyi bir dönüş olduğu kesin.

İzmir , hiç hoşuma gitmedim.Çok dağlık ve dik rampalar var.. :( Her yerde sürülmüyor , yollar dar.Adana , parkur olarak cidden çok güzel.Kendinize iyi bakın , İzmir'e selamlar..

İyi forumlar.

3. Darth Sirrus

Darth Sirrus Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    hoşbulduk :) izmir bağımlılık gibi birşey dediğin gibi aksak yönleri var ama o bizi kabul etti bizde onu bu haliyle seviyoruz parkur açısından haklı olabilirsin :)zaten bende bisiklet seçimi bölümüne konu açtım mtb bakıyorum rekrar görüşmek dileğiyle

4. kuduzk9

kuduzk9 Kıdemli Üye

Seviye:
    ne olursan ol yinede gel demiş mevlana.road cı ol mtb ci ol ne olursan ol gel tabi ya.bi gün T.C. de arabadan çok bisiklet görebilirmiyim acaba ne güzel olur dimi.temiz ve sessiz caddeler falan hen o zaman motorcu ramazan usta kızınıda bana verir artık bisikletciyimya.
    -
    -evde kaldık desene :D.ama umudum var umut olmasada :(.

Darth Sirrus bunu beğendi.
  5. Darth Sirrus

Darth Sirrus Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    hocam kesin dönüş yaptık bu sefer öyle görünüyo zaten bisiklet seçimindede arkadaşlardan yardım aldım sağolsunlar umarım dileğin gerçekleşir arayı iyi tut :D servise falan oraya götür olmazssa

6. Gülgün

Gülgün Kıdemli Üye

Seviye:
    Hoşgeldiniz !
    Bisiklet bir sevda, bence. Ve biz de sevdamızın peşinden koşup duruyoruz, hangi yaşta ve zamanda olsakta.
    Belki ara sıra vaz geçmiş gibi görünsekde, işte sizin içinizdeki canavar gibi, bir gün bir şekilde ortaya çıkıveriyor.
    Tekrar hoşgeldiniz.
    Bisikletin ve forumun keyfini çıkarmanız dileği ile...

Darth Sirrus bunu beğendi.
  7. Darth Sirrus

Darth Sirrus Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    hadi bakalım şimdiden heyecan sardı ne çok özlemişim be !! :D bu mesajlaşmalarımdan bunu anlıyorum en kısa zamanda almaya gideceğim kısmetse :D en azından carrarımı :cool: verdim o açıdan kafam rahatladı