Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Herkese merhaba

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Tolga Kuş tarafından paylaşıldı.

1. Tolga Kuş

Tolga Kuş Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    arkadaşlar selam. tolga ben. 12 yaş öncesini saymazsak hiç bisiklete binmedim. bugün büyükçekmeceye gittim baktım bisiklete biniyo herkes bi an gaza geldim ve forum istanbulda ki decathlon mağazasına gittim.

tüm bisikletlere binip tur attım. bi tane büyük bi bisiklet vardı sanırım 28" cruiser tarzı gidonu vardı. zaten chopper hastası olarak baya sevdim ama kardeşimle gitmiştik ve binerken kendimi videoya aldırıyodum. baktım ptt çalışanı gibi duruyorum bisiklette:) vazgeçtim. diğerleride hoşuma gitmedi.
    gittim kendime katlanır bisiklet aldım.

satıcı bana ne kadar çabuk katlandığını filan anlatıyo satmak için ama ben onu hiç katlayıp taşımayacağım için pek dinlemedim:):) büyükçekmece sahilde kordon boyu(4-5) km sürerim günde 1 2 kere o kadar.

görünüşü çok güzel ve farklı.
    bugün topkapı, maltepe, bayrampaşa, rami, gaziosmanpaşa, eyüp e gittim bisikletle. millet bakıyo çok hoşuma gitti:) ama bi araştırayım dedim niye katlanıyo bu meğer çantaya konup metroda vs gidiliyomuş. beni bu kısmı ilgilendirmiyo ama kışın az yer kaplaması bi avantaj. soru olursa cevaplamaya çalışabilirim. varsa katlanır bisiklete binen beraber sürmek isterim. değişik duygu olur heralde:)

2. GkhnGnc

GkhnGnc Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bugün bayrampaşa forum istanbul Decathlon'da yakından inceledim katlanır bisikletleri, bence gerçekten pratik ve işlevsel. Bisikletim olmasına rağmen bir tane alasım geldi. Maalesef haftada 2 gün özgürce binebildiğim için bir köşede yatacak kesin. Ayrıca çalışırken resmi giyinmem ve işyerimin uzaklığı dolayısıyla benim için pek de kullanışlı değil. Ama yine de serbest kıyafetle çalışan hele ki işyeri yakın olan kişiler için gerçekten mükemmel bir ürün. Toplu taşımacılığın insanı tükettiği bu şehirde bir çok yönden hayatı değiştirebilecek anlamda. Kesinlikle kullanılmalı diyorum ben de..

3. olcay kılınç

olcay kılınç Yeni Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Hoşgeldin. İyi forumlar :) Gerçekten çok farklı bir tarzı var :)

4. Tolga Kuş

Tolga Kuş Yeni Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    hoşbulduk teşekkür ederim. ben uzun sayılan insanlardanım ve zayıf değilim. altımda küçük kalıyo ama onun bile bi karizması var ilk defa bi bisikleti bu kadar sevdım. eskiden binip gidiyodum sadece şimdi keyif alıyorum:)