Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

herkese merhaba

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında aytaç07 tarafından paylaşıldı.

1. aytaç07

aytaç07 Yeni Üye

Merhaba adım Aytaç 1974 doğumluyum.mesleğim kaptanlık. Dün bende salcano 241 sv aldım siyah renkte.boş zamanlarında akşamları bineceğim amacım spor olsun.dün ufakta olsa ilk gezintimi yaptım.trafikte biraz zorlandım.lara bölgesi haricinde pedallayabiliceğim mekanlar varmı.trafikten uzak.teşekkür ederim herkese iyi torunlar.

2. bülent samsunlu

bülent samsunlu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    hayırlı olsun,kazasız pedallamalar..

3. yigitkirca

yigitkirca Aktif Üye

Seviye:
    Hoşgeldiniz Aytaç bey. Hayırlı olsun, kasasız-belasız sürüşler dilerim. Ben de Antalya'dayım. :) Kundu-Lara yolunu kullanıyorum çoğunlukla. Keyiflidir.

Bu arada haftasonu bir programım var. Eşlik etmek isterseniz aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz:
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=65668&p=1339296#post1339296

Tekrar hoşgeldiniz.

4. gok

gok Forum Bağımlısı

Seviye:
    hocam hayirli olsun.salcona astro serisi bende kullniyorum.v-fren almissin iyi tercih.mekanik diskden uzak durmussun gayet seicm yerinde.Antalya yolları cok genis harika.kalkanlı-patara oralarda cok hosuma gitti.performans icin bir kac onerim olcak 2.2 continental lastikler asfalta cok ters.mtbde dual sport yapma imkani var.ben tekerleri slim taktım city sport oldu.asfaltta ve yokusta masayı kitliyorum.yoksa guc emiyor.performansindan cok memnunum.yag gibi akıyor.arazi teker sadece toprak yol ve egimli arazi icin gerekli.gezi amaclı dusunuyorsan slim ctiy tour lastik tavsiye ederim.yine degistirme imkani var.boylece antalyayı bırak turu- da yetmezse dunya turuna cıkabilirsin:D

yigitkirca bunu beğendi.
  5. Atıl Güven

Atıl Güven Forum Demirbaşı

Adı:
    Atıl Güven
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    hoşgeldiniz.Bisikletiniz hayırlı olsun

6. aytaç07

aytaç07 Yeni Üye

Hepinize teşekkür ederim sagolasınız.tekerleri değiştirmeyi düşünmüyorum en azından şimdilik :) ayriyeten yollarımızda malesef araziyi aratmıyor o yüzden şimdilik slim teker takmayı düşünmüyorum yanlız dün akşam yaptığım turda ön fren pabucunun janta yada lastiğe ufakta olsa değdiğini duydum.ona bir bakmam lazım sürekli değil ama dönerken değme yapıyor inşallah akord ayarından değildir çünkü aldığım yer bunların akordları yapılıp geliyor diyerek akord falan yapmadı bisiklete arkasına ufak bir lamba taktırdım fakat ön far ellerinde kalmadığı için taktıramadım ön far ve aksesuar satan dükkan tavsiyesi olan varsa memnun olurum yoksa internetten alacağım.

7. alierkanimrek

alierkanimrek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Hayırlı olsun, akşam saatleri trafik bir kat daha yoğun oluyor, hele yazın trafik 3'e katlanıyor (yollar 34 - 06 plaka ile dolu), 100.Yıl Konyaaltı bölgesine yakınsanız Atatürk parkı, AKM parkı, Beach park bölgesi bisiklet için çok uygun.

O yola çıkmadım hiç ama şehir içi felaket, çoğu yolda kaldırım daha rahat ve güvenli.