Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

herkese merhaba..

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında geloturikidakka tarafından paylaşıldı.

1. geloturikidakka

geloturikidakka Kıdemli Üye

Adı:
    Olgun Z.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Arakadaslar herkesr merhaba. Bu firumu yapandan destek olandan Allah razi olsun.
    Bu forumdaki ilk mesajım. Bisiklet almaya karar verdim internette dolanırken en iyi bu foruma denk geldim. Once kendimi tanitayim. Aslen samsunluyum muğla da 5 yil üni okudum. Fethiyeye yerleştim. 4 ay oldu buraya geleli. Mugladan sonra burasi cok büyük geldi. (Muğla nüfus 60bin. Fethiye 140 bin) heryere dolmuş gerekli bende bisiklet almaya bundan karar verdim.

Baktigim bisikletler cok pahali. Malum uni bitti para yok. Bende toplamaya marar verdim en azindan biraz estetik dursun diye birazda hobi olur.

Yapmak istediğim bisiklet single speed kontra göbek sade bir bisiklet . fethiye düz biyer vitese gerek yok.
    Forumda örneği bu linkte. http://www.bisikletforum.com/f100/single-speed-mtb-ve-yol-bisikletim-143196/

Bu bisikleti de bisan eldarado modelini ( ör: http://sahibinden.com/182238566 )modifiye ederek yapmak istiyorum (bisiklet ince ve sade olsun diye.) sizce böyle birşey mümkün olur mu yardimci olur musunuz. Ne zamandir onu hayal ediyorum. Kuracaksamda gercekci hayal kurayim :)

Not: bi anda yapmayacagim param oldukca yavaş yavaş yaza yetiştirecem.
    Ve toplarken sizde de kullanmadiginiz 2el malzeme varsa satin alabilirim. Tabi önce fikirleriniz lazim cok tesekurler şimdiden.:)

2. MS.Aydeniz

MS.Aydeniz Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Bir hevesle birşey yapmaya karar vermişsiniz, saygı duyuyorum , hevesini kırmak gibi olmasın ama bosuna ugrasma , linkteki bisikletten pek randumanlı birşey çıkmaz. Biraz daha araştirmanızı tavsize ederim , alu. kardo ile çelik kadro arasindaki fark vs... Hem bisiklet toplamak size pahalıya patlar . Şahsi fikrim : idare edecek birşey alın simdilik , hafiften paranızı toplayıp daha sonra giriş seviyesi bir bisiklet almanız yönünde.