herkes girsin helalleşiyim

Tepki
2
Bisiklet
Bianchi
abilerim ablalarım bugün geçirdiğim kazayı size anlatacağım bayırdan aşağı inerken birden frenler kilitlendi attırıcı janttaki tellerini yerinde çıkardı attırıcı kırıldı vites teli koptu bana bayağı masraf çıkardı babamda yaptırmayacağını söyledi bende yaptıramadığımdan artık bisiklet sürmemeye kararverdim 1 2 sizinle olamayacağım abilerim ablalarım allah düşmanımın başına vermesin bu acıyı hakkınızı helal edin eğer bi saygısızlık yaptıysam beni affedin kendinize iyi bakın:(

Scudo

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Bisikletin modeli ney bende 26" arka jant ve 7li tourney arka akrarici var hatta 7 li rublede var. Istersen gondereyim. Kargo sana ait baska bisey istemez. Durmak yok yola devam. Hemen gitmek yok.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@meseduzu

Bende de eski nesil parmak vites var Shimano'nun zamanında almıştım kullanamadım bile bebek gibi duruyor. Ben de onları verebilirim.

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Boylelikle boynu bukuk bir bisiklet tekrar yola donecek isde yokmu fren teli yada frenleri olan zaten bisikletli kazanamiyoz bari kaybetmeyelim.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
@meseduzu

Onları da unutmuşum. Kollar ve teller de var. Onlardan da gönderebilirim. Yeter ki bırakılmasın bisiklet.

meseduzu

Forum Bağımlısı
Tepki
342
Bisiklet
b'Twin
Tamamdir bu is tek sorun bu arkadasin yasam mucadelesine ne cevap vericegi

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.418
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Biskletin fotografini yüklese daha iyi anlasilir hangi parcalar ve hangi modelle oldugu. Yardimci olcak kisiler kesin vardir diye düsünüyorum.
Yada kirilan parcalari liste yapsin ve buraya yazsin....

Mesela frenler V_fren yada disc gibi
arka jant 26" ve ruble 8li 9lu diye listelesin.

enes savaş

Forum Bağımlısı
Tepki
300
Bisiklet
Salcano
Buyrun vites kolları , kabloları ile yarın hemen göndereyim : (istersen ön vites de var)

(link)

verisakeet

Daimi Üye
Tepki
407
Bisiklet
Felt
Ben de 3x8 arka arttirici ve on arttirici, ruble, mtb fren kollari gibi 1-2 parca gonderebilirim hediye olarak.

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
maalesef gönderecek hicbir seyim yok. Durumunuza Cok uzuldum ama bir yandan da sevincim artti. Cunki boyle bir forumun üyesi olmaktan gurur duyuyorum

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Ne acımasız babaymış o yahu. Ben bugün geldim Ankara'dan ama ihtiyacın olanları söyle de bende elimden geldiğince yardım edeyim kardeşim..

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
@Serkan HODANCI
Benim peder-i şerif e ne demeli [emoji4] bisikletimin yetersiz geldigini soyledim ve demedigi lafi birakmadi. ( tabi gizli kacak aldim. guzel bisey degil kabul ediyorum ama ne yapayim... )

Tepki
2
Bisiklet
Bianchi
abicim sağdece arka attırıcı 26 jant bisikletim 21 vites silver bu arada vitesin teli lazım bide frende sürterek kırıldı çok sağolun durumumuz iyi ama babamı çok kızdırdığım için artık bıktı benden çok şey aldırdım ona son zamanlarda abilerim aranızda inanmayanlar varsa lütfen tel no larını mesaj atsınlar bisikletin fotoğrafını gönderiyim murat abi ve meseduzu abiyle birazdan iletişime geçicem

Birhan K.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.999
Forumdaki dayanışma beni çok mutlu etti. Dilerim Metin kardeşimizin işi görülür.

Tepki
2
Bisiklet
Bianchi
meseduzu abi gönderdi sağolsun elime geçti gönderdikleri bana sıfır jant attırıcı ruble göndermiş:)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
@metin özcan

Gurur duymam için bir neden daha. meseduzu arkasıma ben de teşekkür ederim..

Tepki
3
Bisiklet
Salcano
arkadaşım bu kadar basit gerekçelerle bisiklet bırakılmaz. silkelenip kendine gelsen iyi olur. forumdakilere helal olsun adamlar bir sürü parça göndermeyi teklif ettiler. bisiklet sürmeye devam etmeliyiz.