Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Her tarafi kaplayan Salcano reklamlari

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında placan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. placan

placan Kıdemli Üye

Seviye:
    Bu degerli forumun herhangi forumdan farki kalmamasi adina her postun altinda olan sponsor reklamlarinin kaldirilmasi kanimca daha iyi olacaktir. Sanirim zor bir istek anlasmalar, ödenen bedeller, taahhütlerden sonra.

Son derece ucuz kurulmus, icinde ne ilgi, ne samimi hava ne de yeterli bilgi olmayan forumlara benziyor artik dört tarafi kaplayan bir de sesli bannerlar yüzünden. Zaten sayfa üstündeki bang bang diye sinyaller yayan banner yeterince itici. Burayi ciddi anlamda seven arkadaslarin da böyle düsündügünü tahmin ediyorum.

Salcano tarihinin en iyi bisikletlerini piyasaya cikartmisken tabiki kimse "her tarafta salcano reklami var ben artik almam" demeyecektir ama yine de kötü reklam :)

serhad ve Admin bunu beğendi.
  2. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    kesinlikle bütün sözlerine katılıyorum... bu sesler yüzüne foruma daha az giriyorum malesef

serhad ve Admin bunu beğendi.
  3. placan

placan Kıdemli Üye

Seviye:
    Ben firefox ve birkaç eklenti kulandığımdan sesleri duymuyordum. Bugün üst bannerdaki ses kaldırılmış. Güzel bir adım :)

4. Anıl Kuşaksız

Anıl Kuşaksız Forum Bağımlısı

Seviye:
    reklamlar hakkında olumsuz yorum yaparsanız adminler tarafından -puanla cezalandırılabilirsiniz haberiniz olsun :D

Admin bunu beğendi.
  5. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    daha onceden opera kullanıyordum hiçbi reklam sesi gelmıyordu... şımdı firefox kullanıyorum ses gelıyordu taki 2 saat oncesine kadar galiba reklam sesleri kaldırılmış

6. Admin

Admin Yönetim Kurulu

Seviye:
    100 sefer söyledik,forum sponsorları sayesinde ayakta duruyor ve herkese hizmet ediyor.Herkesin anlayışına sığınıyoruz dedik.Bu neyin keyfi anlamıyorum.Ücretli üyeliğin mi var arkadaşım?Havaya civaya keyfi yorum yapıyorsunuz.

Çarpı işareti tarayıcının en sağında üstte.Basarsın sayfa kapanır,gider az reklamlı sitelere kusur bulursun.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.