Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Her konuda sorun çıkaranlar

Konu, 'Şikayetim Var!' kısmında Birtan Kolburan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Birtan Kolburan

Birtan Kolburan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Forumda her açılan konunun altına sırf huzursuzluk vermek için yorum yapan arkadaşlar dikkatimi çekmeye başladı son zamanlarda.İnsanda ne foruma girecek , ne okuyacak heves bırakıyorlar.Kimi noktalama hatalarına takmış , kimi bir açık arayıp laf sokmaya bakıyor.Bu tür davranışta bulunan arkadaşlara taviz prim vermeyelim lütfen.

2. Ahmet Faruk Eğit

Ahmet Faruk Eğit Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Benim de canımı sıkan bir konu. Domates patates, boş muhabbet yapanları geçiyorum, mesele değil de, bilgisine saygı duyduğum, foruma katkısı çok olan üyeler de insanları bolca tenkit etmeye başladı son açılan konularda.
    Şahsen bilgim olan konular da olsa, o tip tenkitlerin çok olduğu konularda yorum yapmıyorum, müdahil olmaktansa cevapsız kalsın daha iyi. Sonuçta bisiklet aynı zamanda bir keyif, hobi aracı. Keyfimi kaçırmaya hakkı yok kimsenin... Herkese keyifli forumlar

3. Halil Barış Çaldıran

Halil Barış Çaldıran Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ne güzelmiş bugün herkesin keyfi yerinde.. konu sıkıntısı da çekmiyoruz oh...

4. Birtan Kolburan

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Faruk Bey birde biraz yaşa saygı olur bir insan büyükse sizden saygıdan böyle bir konuşma üslübu takınılmaz dalga geçer gibi konuşulmaz yanlış mı düşünüyorum ?

5. Tayfun Sezer

Tayfun Sezer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Kanımca tur anlatımları azaldığı vakit bu tür olaylar artış gösteriyor.Bence bunlar mevsimsel.Yaz gelsede tura çıkıp stresimizi bisiklet sürerek atsak.

6. Ahmet Faruk Eğit

Ahmet Faruk Eğit Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Orası öyle tabiki. Ülke genelinde aldığımız ahlaki eğitim, büyüklerimize saygıda kusur etmemeyi gerektiriyor. Ama karşımdaki büyüğüm, beni adam yerine koymayip bilgisiyle, tecrübesiyle yardimci olmak yerine ezmeye çalışıyorsa hiç kusura bakmasın, pul kadar değeri olmaz gözümde. İlla ezmek gerekiyorsa, ben de 30 yaşına gelmiş, fen lisesinden mezun olup, kallavi bir universitede mühendislik eğitimi almış, 3 dil bilen bir insanım. Yanlış anlaşılmasın, övünmek vs haddim degil, bunu ilk defa bir forumda dile getiriyorum. Demek istediğim, senin beni ezerek, şov yaparak aktaracagin tecrübeni kendine sakla. Yurtdışı forumlarda senin verecegin bilginin çok daha fazlasını araştırıp bulmuşum ben zaten. Her neyse, bu konu daha çok su kaldırır. Uzun lafın kısası, kalp kırmak çok kolay, fethetmek ise çok zordur. Bu bilinçle bir forum kültürü oluşturabilirsek ne ala

Ahmet-E, Birtan Kolburan ve suat akman bunu beğendi.
  7. U BoRa

U BoRa Kaptan

Seviye:
    Valla kusura bakmayın, eğer rahatsız olduğunuz kişiler kullandığınız dille veya yazım kurallarına gösterdiğiniz hassasiyetle ilgili eleştirilerde bulunuyorsa yerden göğe kadar haklıdır. Evet hepimiz ortak bir zevk uğruna bu forumun birer müdavimiyiz, tam da bu sebepten ötürü dağ bisikletçisi olsun yol bisikletçisi olsun, istediği bisikleti alabileni olsun alamayanı olsun, günde 100 kilometre yapanı olsun yılda 10 kilometre yapanı olsun, bunca farklılığa rağmen sahip olduğumuz tek değer dilimiz, herkes de buna saygı göstermek durumunda.

erphan bunu beğendi.
  8. Murat B.

Murat B. Forum Trolü

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Forumun kullanıcı engelleme özelliğini kullanmanızı tavsiye ederim. 48 kişiyi engellemiş durumdayım, forum benim için dikensiz gül bahçesi :D

9. Birtan Kolburan

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Murat daha öncede söylediğim gibi zeki adamsın vesselam :) Direk 5 kişiyi engelledim oh mis rahat :)

Murat B. bunu beğendi.
  10. Eagle

Eagle ...flew up into the sky

Adı:
    Savaş
    Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Evet konu anlaşılmıştır ilk mesaja dikkat edelim arkadaşlar forumu ne kadar güzel kullanırsak o kadar faydasını görürüz birlikte.

Not: Engelleme özelliği çok güzel. @Murat B. de belirtmiş sağolsun.

Birtan Kolburan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.