Hepsibisiklet.com ve netvitrinim.com tarafından dolandırıldım!

Murat Ozgul

Aktif Üye
Tepki
17
Bisiklet
Carraro
Slm arkadaşlar. Hepsibisiklet.com sitesinden Efor Şifreli Kilit aldım. Ürün resimdeki ile alakası olmayan çin malı bir kilitli şifre gönderildi ve şifre yerinden bir taneside kırıktı ayrıca. Ürünü geri gönderdim ama hala paramın iadesi yapılmadı. Adamları aradım ürünü gönderdim paramın iadesi olmadı dedim bakacağız ilgileneceğiz dediler neredeyse 20 gün geçti hala bir geri ödeme yok. Hepsi bisiklet ve netvitrinim aynı kurum oluyor bu sitelerden birşey almadan önce 2 kere düşünün... Ben artık paramın iade edileceğini düşünmüyorum yarın bir kere daha arayacağım bakalım neler olacak...

• Beğen
Tepkiler: Emrah GÜLEZ
Scudo

Murat Ozgul

Aktif Üye
Tepki
17
Bisiklet
Carraro
Paramın iadesini aldım. Hepsibisiklet dürüst ve güvenilir bir satıcı olduğunu kanıtladı. Gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz...

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Para iadenizi çok uzun bir süre sonra aldınız, ayrıca merak etttiğim ürünü alırken ve iade ederkenki kargo ücretlerinide ödediler mi?

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İnternetten bir şey alacağın zaman EN çok bilinen den alacaksın belki bu firmalarda az çok biliniyor ama EN bilinen den alınca çok sorun çıkmıyor örneğin hepsiburada.com kaç tane kişi var bu forumda salcano bisiklet alan hepsi da sorunsuz teslim alıp servise kurdurtuyor sıkıntı çıkmıyor mesela..

Çetin ŞAHİNÖZ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.893
Bisiklet
Sedona
Sayın dostum;
Yazdıklarınıza çok şaşırdım, zaten hakkınız olan geri ödemeyi bu kadar zaman ellerinde tutup bugün yaptılar diye hemen "dürüst ve güvenilir" mi oldular.
Bana biryerleri fazla çabuk dolandırıcı ve/veya dürüst ve güvenilir ilan ediyorsunuz gibi geldi..

@Murat Ozgul

• Beğen
Tepkiler: Can TOPCU ve Berke

Murat Ozgul

Aktif Üye
Tepki
17
Bisiklet
Carraro
@Çetin ŞAHİNÖZ

Çok çabuk değil uzunca bir süre bekledikten sonra ve gösterdikleri tavır neticesinde ilan ediyorum. Ben mesela bu iadeyi alana kadar en az 15 telefon açtım sürekli hatırlatmak zorunda kaldım bir kez bile geri dönülmedi bana. Hep ben telefon açmak zorunda kaldım. Bu kadar görüşmeden sonra lutüf edipde ödediler. Benim için zaten güvenilirliğini gösterdiği müşteri yaklaşımıyla sergilemiştir. Bundan böyle asla alışveriş yapmayacağım bir firmadır. Ama bu benim aldığım hizmetide bundan böyle bir başkasıda alacak demek değildir. O yüzden şirketin paramı iade etmesinin başka alıcılar için iyi bir örnek teşkiledeceğini düşünüyorum.

@M.Ozkul

İade ederken bir kargo parası ödemedim. Anlaştıkları kargo ile iade gönderdim. Ama alırken ki kargo parasını iade ettiler.