Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hepsİ buradanin buyuk yanlisi

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Okan MERT tarafından paylaşıldı.

1. Okan MERT

Okan MERT Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle herkese iyi günler.

Hepsi buradadan 07 07 2013 tarihinde salcano ng650 29 v sipariş verdim ve 08 07 2013 tarihinde hepsi burada sipariş takibi bölümüne baktığımda ürününüz tedarikçi firma tarafından kargoya verildi .ve bugün yani 09 07 2013 tarihinde bana kargo geldi geldi gelmesine de ne geldi :)

TELAA DOLAP DÜZENLEYİCİ
    http://s3.amazonaws.com/evmanya3/sy...51/img_zoom/Organizer_Bej_Tela.jpg?1357213054

her neyse annem ürünü teslim almışş bana haber verdi ve bende götürdümm geri verdim yurtiçi kargoya dediler çapraz kargo olmuş. geçiştirdiler sonra benim tanıdığım bi ablamız çalışan yurt ici kargoda calısandı (nurten abla buradan onada cok cok teşekkürler) ona anlattım durumu o uğrastı fırmayı aradı ve firma yani hepsiburada d market görüştü ve adamlar ürünü yanlış adres basmışlar benim adresi basmışlar bisiklet gelceekken dolap düzenleyici geldi npeyseki yurtiçi kargo balçova şubesinde çalışan nurten abla sayesinde yarın ürünün cıkısı yapılacak ertesi gün bendee. :) çok ilginç bi durum ve hepsi burada nın hatası

2. ersen t.

ersen t. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Yaşasın Nurten abla! Kendisini öpmek istiyorum mümkün mü acaba yarın bir sorar mısın? :D

3. Doğukan Aksu

Doğukan Aksu Onursal Üye

Seviye:

En azından bişey gelmiş. Güle güle kullanın kaç gözlü dolap düzenleyiciniz? :)

Edip Dinçer ve bkagan bunu beğendi.
  4. Tamer KAMIŞLI

Tamer KAMIŞLI Bisikletkolik

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Bir arkadaşım elektronik sigara almıştı, isim benzerliğinden dolayı ona inşaat malzemesi, aynı isimde ve Sivas'ta yaşayan kişiye de elektronik sigara gitmiş :) İşin komik yanıda elektronik sigara diye gelen paketin 50 cm'lik boru şeklinde bir koli olmasıydı, sigara baya büyük çıkacak diye bekledik :) Olur böyle şeyler, sorunu kısa sürede çözmüşsünüz en azından.

5. Murat Cömez

Murat Cömez En yeni üye - Kayıt: Az önce

Adı:
    Murat Cömez
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Simdi burada böyle normal bir yapilmis kücük hata icin konu acmanin nedeni ney anlayamadim. Bu tür hatalar heryerde olabilir ve normaldir bence. Konuyu acma nedeni Hepsİ buradanin hatasini gösterip isiminimi karalamak yoksa ney anlam veremedim. Sonra Nurten abla nin yaptigi islemi kendin de tefon acarak kolayca yapabilirdin ve Hepsİ buradan da hatasini kabul ederek senden özürdilerdi ve bisikletini gönderirdi.

Bence bu Forum artik sadece salcano sedano carraro ve sacma sapan sorular ve konular forumuna dönüsüyor. Bu tür konulara karsi artik yavas yavas bir önlem almak gerekiyor. Eger bir yanlisim varsa lutfen düzeltin ve kimse de kendi üzerine alinmasin. Sahsen benim düsüncelerim bu.

M.A.Y., bkagan ve alperen_69 bunu beğendi.
  6. bkagan

bkagan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Çok güldüm ya :D dolap düzenleyicisi ha :)

umarım sorunsuz bir şekilde elinize gelir şimdiden güle güle kullanmanız dileğiyle...

7. Okan MERT

Okan MERT Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    teşekkürler bu arada bisiklet geldi paylasıcam forumda

8. Okan MERT

Okan MERT Yeni Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    tamer arkadaşım sanada bisiklet yerine birgun dolap düzenleyici geldimi anlarsın beni. :)