hep merak ettim....redbull mu...powerade mi

bianchiultra

Forum Bağımlısı
Tepki
226
evet sayın forum dostu abi ve kardeşlerim sizce hangisi redbull mu ? yoksa powerade mi... şididen ilginize teşekkürler

Scudo

halid acar

Forum Bağımlısı
Tepki
600
ben genel olrak poweradeyi tercih ediyorum red bull u denemedim hiç

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
bence bu tür içeçeklerle enerji alınacağına hakan yazman abinin açtığı bir konu var..O hepsinden daha kalite vede sizin yapmış olamnız daha güven verici..En azından doğal ve ne içtiğinizi ne yediğinizi biliyorsunuz...
Ve maddi olarakda çok uygun..Tşk ler..İyi forumlar.

(link)

Hakan Yazmana verdiği bilgilerden dolayı çok tşk ler.

ozansefer

Daimi Üye
Tepki
205
tavsiyem gazı alınmış kızılay maden suyunu(sodyum oranı diğer maden sularından yüksek) kara üzüm pekmeziyle karıştırıp içmek :)
en kral enerji içeceği sodyum potasyum kaybını giderir ayrıca pekmezdeki vitamin ve mineraller saymakla bitmez maden suyundada çokça mineral vardır terle kaybedilen hızla geri kazanılır.

Tepki
14
redbul gibi içeceklerin üzerine zaten sporcu içeceği değildir yazar. pawered ise bana göre şerbet gibi bişey. asitli olmayan maden suları minarel kaybını erken yoldan kazandırır. isimlerini zikrettiğimiz içecekler bana göre fasafiso olmasada ona yakın bişey. tez yoldan şampiyon olmaya çalışmayalım bu imkansız zaten. sadece önerim basit karbonhidratlardan biraz uzak durup; meyve, sebze, et, beyaz et özellikle balık ve hergün mutlaka 1 lt süt bunları bir program dahilinde alabilirseniz yani doğru bir beslenme ile bir iki haftada derecelerinizin ilerlediğini göreceksiniz. bu bir. ikincisi sabırla antrenman yapmak hiç acele etmeden. birinci yıl olmasa 2. veya 3. yılda belli bir km tamamlanınca dereceler gelecektir. saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: bianchiultra

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Sağlık abi başka bir şey değil..Bilinçli tüketim şart..Bu besleme alışkınları bize ilerliyen yaşlarda inanılmaz bir şekilde karşımıza çıkıyor..Vücuda yapılan yatırım hiç bir maddi imkanla kıyaslanamaz..Ve forumdaki emeği geçen arkadaşlara verdiği bilgilerden dolayı ciddi anlamda tşk ediyorum.Hepinize Sağlıklı bir yaşam diliyorum..İyi forumlar.

• Beğen
Tepkiler: bianchiultra
Tepki
22
Bisiklet
Sedona
Bildiğim kadarıyla powerade sporcu içeceği olarak geçiyor ve su kaybını gidermeye yönelik. Zararlarını yararlarını pek bilmiyorum. Redbull ise karbonhidrat miktarı yüksek bir enerji içeceği diye biliyorum. Zaten redbull üzerinde günde 500 ml'den fazla içilmemesine dair bir uyarı var. Yani çok yararlı bir ürün olmadığı kesin.

• Beğen
Tepkiler: sadana
A

Adrenaturex

Misafir
bence en iyisi dogal yollarla yapılan karısımlara bakmanı oneririm ...