Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hemen Corlu..

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında gugus tarafından paylaşıldı.

1. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Selam...arkadaslar..

Biliyorum biraz zamansiz oldu..:rolleyes: Gunubirlik bir yol yap'cam.. Corluya gidiyorum. Eger bana yol uzerinden eslik etmek isteyen birileri olursa lutfen haber verin. 13:30'a kadar online olu'cam.

Sevgiler...

2. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba Forum...

Birinin eslik etmemesine uzuldum.. Burdan Dogaci arkadasimizada bir gonderme yapmadan edemi'cem:eek: "dostum goruyorsun ya... biz Istanbul'da olmamiza ragmen bile yollari tek gitmek zorunda kalabiliyoruz" :p :) :D

Tam cikmaya hazirlandigim sirada hava birden oyle puslandi ki.. "hahhh dedim yine yatti bu yolculuk:eek: :boese157: " Kararligimi koruyup hava muhalefetinin gecmesini bekleyerek yola saat 15:30 gibi ciktim. Iyi ki cikmisim, hava duzeli verdi:rolleyes: :D Sunu itiraf etmeliyim ki sehir ici trafigi bisikletlerileri bile felc ediyor. Tam Cevizlibag'dan Bakirkoy kavsagina kadar trafik beni bile etkiledi.. :eek: :eek: Avcilar'dan Cekmeceler'i gecince Silivri hattini kullanarak Corlu'ya ulastim. Yollar cok iyiydi.. Istanbul'a donusum 20:00 civariydi.. O kadar cok acikmistim ki (soyle bir zeytinyagli hayali kuruyorsunuz tabii:D ); Bahcelievlerde bir dostuma ugrayip lezzetli yemekler yedim hos sohbet esliginde.... biraz dinlendikten sonra yoluma devam ettim.. Canim cikti Aksaray - Unkapani civarinda.. tamamen stres bolgesi:rolleyes: suruculerde hic sakin degil:Skull-175 Yol stresininde sonucunda; soyle Beyoglu'nda es dostla birer cay ictikten sonra gunu bitirdim. Boylece bol eglenceli, sporlu, keyifli bir gun gecirmis oldum.

Keske bir km saatim olsaydi.. ne kadar yol yaptigimi bilmiyorum, tahminen 200 km yaptim...

Benim icin guzel gecen bu gunu sizlerle paylasmak istedim.

Sevgiler

3. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    slm gugus ne tur bisiklet kullanıyorsun mesafen beni etkıledı bu arada ben capada oturuyorum senle nasık olduda karsılasmadık

4. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    memet sen nerdesin yarin bir programın yok sa bizde bir corlu yapalım

5. gugus

gugus Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Genellikle o guzergahi cok kullanmiyorum, o tarafin suruculeri biraz magangamsi:) :p .. Yol bisikleti kullaniyorum. tesekkur ederim:eek: :rolleyes: :)

Sevgiler