Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hem şehirde hemde köyde kullanabileceğim bisiklet

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Uygar A tarafından paylaşıldı.

1. Uygar A

Uygar A Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba.1000 lira bütçem var.Hem şehirde hemde köyde (patika yol dağ vs.) kullanabilceğim bir bisiklet arıyorum.Yaza kadar almam lazım. 800-900 liralık bir bisiklet geri kalan parayla ekipman alacağım.Benim düşündüğüm bisiklet;

http://www.decathlon.com.tr/Rockrider-500-Dag-Bisikleti,PR-48463.html

Benim markalar konusunda pek bilgim yok.Dechatlonda bizzat bindim gerçekten güzel bir bisiklet fiyatıda uygun 800 lira.

Birde bir sorum olacak Serdar Kılıç ı yakından takip ederim.Onun bir bölümü dağ bisikleti ile ilgiliydi.Ayakkabısını pedala sabitleyip daha iyi performans elde edilmesini sağlıyordu.Öyle özelliği olan bisikletleri tercih ederim.Birde iri yapılıyım 185 cm boy 87 kiloyum :D.Ona göre önerirseniz sevinirim

NOT:1000 liralık bir bisiklet alabilirm.Bütçeyi zorlayabilirim. 100-200 liralıkta ekipman alabilirim.

2. adapolat

adapolat Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Merhaba Uygar , bende yakın takip Serdar Kılıç fanıyım bahsettiğin bölümünü izledim defalarca o özellik spd pedal ile sağlanıyor istersen spd pedal ve ayakkabısını alarak en kötü bisiklete bile takabilirsin minimum 200-250 tl civarı tutuyor masrafları , ayakkabısı ayrı satılıyor ve bahsettiğin bisiklette fiyata göre gayet iyi bana göre piyasayı şuan çok iyi bilmiyorum umarım bisiklet konusunda daha iyilerini tavsiye edenler olur

3. ilkerbilgin

ilkerbilgin Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Hocam ön maşa amortisörlü bir şehir bisikleti tercih edebilirsin yani hızlı gideyim dersen tercihini o yönde kullan ama hız dert değil dersen dağ bisikleti daha yararlı olur

4. Uygar A

Uygar A Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için başka bisiklet önerisi olan var mı ?