Hem şehir, hem de bozuk yollar için bisiklet arıyorum. (Bütçem 5000 TL)

Tepki
1
@Aytuğ Şenoğlu

Hocam focus'un bı cx birde ax modeli var aralarındakı farkı bılıyorsanız soyleyebılırmsınız ?
(link)

Scudo

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
@orhan cabarov

CaadX'i değil de karbon versiyonu olan SuperX'i sizin düşündüğünüze benzer şekilde kullanan var: (link)

• Beğen
Tepkiler: orhan cabarov

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@orhan cabarov

Her gün yeni bir marka şimdi Cannondale mi?
Ne kadar çok model aranırsa iş o kadar çıkmaza girecektir. :)

@Mehmet Levent

Zihin yaşınız?

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
@Berke Kazankaya

IQ 140. yaş 40. 56 yaş oluyor zihin yaşı. bu bisiklette altın oran kullanılmıştır. binmediğiniz belli. alacağınız bisiklet şimdiden hayırlı olsun.

Tepki
1
@Aytuğ Şenoğlu

çok teşekkur ederım.

@Murat B.

teşekkure derım onuda ıncelıyım lısteme eklıyım.

@Berke Kazankaya

Araştırdıkça daha fazlasını buluyorum, zamanım var dıye araştırıyorum bır tane lıste yapıcam begendıklerımı en sonunda foruma sorucam aralarından secım yapmak ıcın :)

• Beğen
Tepkiler: Aytuğ Ş.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@orhan cabarov

orhan bey
1976 senesinde benim tarzım hem asfalt hem düz toprak zemin ve stabilize yollarda sürmek idi ben sadece asfaltta kalkmak istemiyor idim bunun nedeni asfalt demek gürültü demektir bunun için yıllarca aradığım bisiklete kavuşamadım
bunun nedeni daha yeni geldi cyclo cross bisikletler,
onuda salcano akıl etti ,scott marka cyclo var idi ama bunları hiç bir firma getirmedi, 2008 mart ayı sonu aldığım scott scale 30 karbon bisikleti 26 janttan 28 janta yani 700 x 32 yaptım teker maxxis over driver bu teker içten korumalıdır
2 senede 2 patlak oldu bende,
evet silik değil ,üzeri yağmur su kanallı yandan hafif dişli bu teker ile ben düz toprak zeminlerde sürat yaptım ve de en ağır en kötü stabilize yollara daldım ,her yolun parisi aynen cyclo cross bisiklettir buna çamur bisiklette denir gerçi ben pek çamura girmiyorum
istanbul dışı benim etaplarım en sıkı etabım ise gelmeye insanların çekindiği 19 eğimlerin olduğu ve stabilizenin en kötü yol olduğu tavşanlı rampalarıdır
istanbul artık oldu gürültü patırtı istanbuldan kaçıyoruz bize 160 km ye patlıyor tavşanlı , bi günde ,
evet bu yolda mtb gider ama cyclo cross 28 jant olduğu için çok süratli gider,yol bisikleti olanların tecrübesi olması lazım aksi takdirde öte aleme intikal ederler silik teker ve de 23 hacim aynen risk ,bura çok sıkı bir etapdır, son derece riskli bi yoldur tek araçta yoktur 10 km iniş vardır ora ölüm yoludur ,,
cyclo almak demek bence istanbul içinde kalmamak demektir aynen istanbul dışına kaçmak demektir pinarello cyclo gözdem

Tepki
1
Kudret abi, çok güzel yazmışsın. Bende bu bisikleti alıp, Şhrin kenarlarında süreceğim, hatta memletim bakü'ye götürüp orada balıga gıtmek ıcın veya sehrın kenarındakı yollarda surmek ıcın alacagım, sehır ıcınde bısıklet surmek hem keyıf vermez bana hemde çok riskli, kaldırım desen dar ınsanlar zor yuruyor, araba yolu desen yıne aynı dar ve tehlıkelı, ben fatıh'te oturuyorum buralar cok yoğun, bunu alıp ıstanbul'da ormana gıdebılırım mesala polonezkoy taraflara gıdebılırım, arabaya koyup yalova gecerken orada surebılırım boyle dusunuyorum, 3-5 marka model belırledım kafamda onlar arasında seçim yapıcam foruma sorarak :)