Hem bisikletçi hem müzisyen kimler var?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bende Elektro gitar - klasik gitar - blok flüt - darbuka bide yeni başladığım bateri :D kendi müzik grubumuz var grupte elektro gitaristliği ve solistliği yapıyorum

Scudo

yusufbulut

Üye
Tepki
68
yen başlayan ve amatör olarak şu aralar klasik gitarla ilgileniyorum... elektro gitar konusundada isteğim var fakat duruma göre bakıcaz...

Alper Taşcı

Aktif Üye
Tepki
68
6 ay klasik gitar çalmakla başladı gitar maceram 1,5 yıldır eleektroyla devam ediyor :D

Tepki
11
6 yaşından beridir aralıklı piyano ve org çalmaktayım 1986 yılında liseler arası müzik yarışmasında ikinciliğim var bazı alt yapı ve reklam çalışmalarım oldu son zamanlarda fotoğraf ve bisiklet daha heyecan veriyor.....

42FY

Daimi Üye
Tepki
184
@EXTASY

Bu ne yetenektir kardeşim:)

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Kudret Kurtcebe, Lütfen Konser Verin !!!!!!
Bende küçüklüğümden beri şiir yazarım...

Metehan Mendi

Daimi Üye
Tepki
296
Konservatuar eğitimi ile birlikte yaklaşık 20 yıldır gitar çalarım , ayrıca sekiz farklı dilde şarkı söylüyorum .. 90'lı yıllarda İstanbul'un birçok yerinde bireysel ve çeşitli gruplarla sahne ve konser çalışmaları yaptım .. Son on yıldır Antalya'da yaşıyorum , otellerde çalışıyor ve özel dersler veriyorum .. Akustik sound bana en çok keyif veren tarz olduğu için , klasik ve akustik gitar çalmayı tercih ediyorum ..

Aydın Akyokus

Forum Bağımlısı
Tepki
418
Bisiklet
Trek
:)) gözüme çarptı dayanamadım yorum yapayım amatör şekilde yan flüt gitar ud çalmaya çalışıyorum... yaptığım kayıtları en kısa zaman da imza ile birlikte aktarırım sizlere...

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
kasdav.net

buradan bakarsanız finale kalan okullarda oğuz canpolat lisesi 3 dalda finale kalmıştır :D işte benim okulum bende grupta bass gitarist olarak çalıyorum...

burada da eleme günü çaldığımız
kiss god gave rock'n roll to you şarkısı var...

arkadaki seyircideki kızların sesi biraz fazla çıkıyor birazda detoneler ama gnel anlamda anlaşılıyor:)

• Beğen
Tepkiler: Eren Tublek

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
arkadaşlar özellikle youtube de ki video için yorumlarınızı bekliyorum... final bu arada 27 martta bir düzenleme ve birde bestemiz var ayrıca...

• Beğen

KMCPro

Forum Bağımlısı
Tepki
311
İsim
Kadir KAMACI
Bisiklet
Diğer
T.S.M - T.H.M - T.P.M -ve F-A Dallarında Türkiyede isim yapmış yada yapamamış her soliste gerek albüm kayıtları gerek sahnelerinde eşlik etmekte olan bir müzisyenim 7 yaşında yaylı sazlarla başladım 14 yaşında profesyonel olarak sanat camiyasına atıldım ana sazım Keman olmak uzere yaylılar ailesinden Viola, Çello , Kabak kemane mızraplılardan Ud ve Cümbüş çalmaktayım..

Ümit Arabacı

Daimi Üye
Tepki
168
Klarnet çalan yokmu hiç yaa ben çok öğrenmek istiyorum yakın bir zamanda almayı düşünüyorum eğer bu konuda yardımcı olabilecek varsa ö.m. atarsa sevinirim

• Beğen

cakarenes

Üye
Tepki
31
ben daha flüt çalamıyorum,geçen gitar çalmayı denedim,okuldaki fizikçi yardım edecekti,onu da yapamadım ya, artık sadece dinliyorum :)

• Beğen

Aziz Özkan

Forum Bağımlısı
Tepki
474
Bisiklet
Corratec
5 6 aydır klasik gitar dersleri alıyorum . bisikletle ikisi beraber iyiler su an :) . yavas yavas geliştiriyorum kendimi müzikte .

• Beğen

Serhat Ankaralı

Aktif Üye
Tepki
65
Ben de 10 yıldır gitar çalıyorum.Elektro ve elektronik akustik kullanıyorum.Gerektiği zaman da bass gitara el atıyorum :)

Sevgiler..

• Beğen
Tepki
18
10 yaşından beri gitar ve klavye çalıyorum. Üniversite dönemini müzisyenlik yaparak geçirdim. Şu anda evde mütevazi bir kayıt stüdyom var, kayıt, aranje işleri ile ilgilenmekteyim.

Henüz bisikletim gelmedi ama birkaç güne gelecek. :)

Beklemek zor!

• Beğen