Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hem bisiklet sürün Hem bacaklarınızda kas kütleleri oluşturun

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında isparta32 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. isparta32

isparta32 Aktif Üye

Seviye:

Arkadaşlar bisiklet maceram başlayalı bayağı oluyor yalnız son 3 aydır bri ürün kullanıyorum.

Bu ürün sayesinde yorulmuyorum, zinde oluyorum ve en güzeli ise bacaklarımda muazzam kas kütleleri oluştu. Ürünün adı "********" 3 ayda bacaklarımı hayvani yaptı resimlerini koyuyorum.

Ürünün içeriği karışım gibi, Biraz protein, biraz amino asit, biraz creatin ve bir çok vitamin. Sütle karıştırılıyor tadı ise enfes. Fiyatı ise çok ucuz.[​IMG]

2. Ergün Gündoğar

Ergün Gündoğar Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bü tür ürünler şişirme kas diye tabir ettiğimiz kas oluşumuna neden oluyor, ürünü bıraktığınız anda sarkmalı yağ dönüşümü olacak o kaslarda, ya da şuanki yaptığınız antremanın iki katını yağ yakmak için yapacaksınız.

3. isparta32

isparta32 Aktif Üye

Seviye:
    şişirme kas vücut geliştirme salonlarında ağır antrenmanlarda oluşur. steroid falan kullanılınca. spor ile yapılan kaslar ( yüzme, kürek çekme, bisiklet v.s ) kalıcı ve dengeli kas oluşumu sağlar.

4. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Bence olay biraz psikolojik...

5. isparta32

isparta32 Aktif Üye

Seviye:
    Ha bu arada şişirme kasıda açıklayalım. şişirme kas; kas kütlelerinin çoğunun su ile enzimlenmesidir. dolayısıyla antrenman bırakıldığında ergün arkadaşın da dediği gibi kasların yağa dönüşmesine sebebiyet verir. dengeli antrenmanda böyle birşey söz konusu değildir

6. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Bana çok abartı geldi vallahi..

Ben dünki 170 kmlik yoğun tempolu sürüşümden sonra bile bacaklarımda böle kas kütleleri falan görmedim...:rolleyes:
    Açıkcası görmekte istemem ;) "tamamen kişisel tercih"...

Ama bu kocaman kas kütlelerinin işlevselliklerinide merak etmiyor değilim:)
    Acaba göründükleri kadarda güçlü ve dayanıklılar mı?:cool:

7. Mesut Girgiç

Mesut Girgiç Onursal Üye

Seviye:
    Anlattıklarınızdan anlayabildiğim kadarıyla kaslarınızın gelişimini öncelikle dengeli antrenmana bağlamışsınız. Buna inanırım. :)

Kullandığınız ürünün içinde gerçekte ne olduğu analiz edilmeden tam olarak anlaşılamaz. Zira çoğu ürünün üzerinde yazılanlara her zaman itimat edilemez. Yanlış yazılmıştır demiyorum ama çoğu zaman böyle marjinal ürünlerde bazı şeylerin eksik yazıldığını biliyorum. Onun için bazı arkadaşların şişirme kas iddialarına sizin kaslarınız konusunda olmasa bile genel anlamda soğuk bakmıyorum.

Ayrıca ürünün fiyatının çok ucuz olduğunu ifade etmeniz sanki ticari bir ürünün reklamını yapıyormuşsunuz gibi geldi. Umarım bu son konuda yanılıyorumdur.

Kaslarınızı güle güle kullanın ama bence artık o ürünü kullanmayı bırakın. Zira kaslarınız bisikletçi normlarını biraz aşmaya başlıyor gibi..:) Hem böylece kaslarınızın durumunun gerçek mimarı ortaya çıkmış olacaktır. Selam ve sevgiler.

8. jimi1984

jimi1984 Kıdemli Üye

Seviye:
    Aman hocam bırak o ilaçları artık...Çok tehlikeli...Karaciğeri,mideyi bitiriyor..Artık olmuş olacağı kadar daha fazla canına kast etme!!
    Gerçekden çok tehlikeli ilaçlar...

Bacaklarında istediğin kadar kas yapabilirsin..Karın kası baklava yapabilirsin...Ama asla ve asla Karaciğerini tekrar yapamazsın!
    Hayat uzun 3 ayda yaptın böyle oldu...8 ayda düzenli antreman yaparsan ve kendi limitlerini ilaçsız zorlarsan emin ol yine aynı kas gurubu oluşacak ve şimdiki görüntüsünden bir farkı olmayacak fakat emin ol çok daha güçlü olacak...

Kendine dikkat et dostum..Sağlığını koru...

Haşlanmış patates,Haşlanmış yumurtanın beyazı,Sade makarna,Haşlanmış tavuk göğüsü...Yoğun antremanların sırasında bunlarla beslenirsen inan çok daha yararlı olacak..

Bunlarla ilgili bir anım var :)

Mesut Girgiç bunu beğendi.
  9. isparta32

isparta32 Aktif Üye

Seviye:
    Şimdi arkadaşlar günde bu ürünü 2 kere kullanırım ve hergün günde 20 km yoğun tempolu bisiklet kullanırım. birden olmadı bunlar, ürünü kullanmadan öncede hafif vardı.

Mesut girgiç, siz kalbimi kırdınız ne ticareti yapıcam benim amacım tavsiye etmek.

10. isparta32

isparta32 Aktif Üye

Seviye:
    Bunun içinde zararlı birşey yok hatta yararlı şeyler var. ben düzenli beslenemiyorum bu toz içecek benim ihtiyacımı karşılıyor. senin dediğin steroidler karaciğeri öldürür bunlar sporcu takviye gıdası. bunun içinde bir insanın günlük alması gerelen besin ana maddeleri var. l

11. Murat EVGİN

Murat EVGİN Bisikletkolik

Seviye:
    Her ne kadar ticari olarak düşümesenizde, bariz şekilde reklam yapmışsınız..
    Bu tür paylaşımlar Forum kurallarımızca yasaklanmıştır..

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.