Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Helal olsun Lütfi abi

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında Gürsel BARANLI tarafından paylaşıldı.

1. Gürsel BARANLI

Gürsel BARANLI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Hakikaten helal olsun anadolu tabiriyle kuruşuna kadar aaldığın parayı yağa bala ver.Ya arkadaşlar Ramazan bayramında ugradım abi 500tl bütçe diye çok az kullanıyorum zaten iki bisiklet var abiciğim bir ilgi bir alaka Kurban bayramına kadar 750 tl bütçe uğradım yeniden bir çıta yükseltmesi daha ya Lütfi abi ben çok az kullanıyorum yazık hakkını veremem desemde bugün bana Merida 500 disk fren sattiya helal olsun.Ama ben karliyim aldım kurtuldum yoksa Lütfi abimin çıtasını yakında sırıkla atlayacaktım.Sonuçta güzel bir bisiklet güzel bir ikramlı fiyat herşey için yeniden teşekkür ederim sayenizde azda kullansak iyi fiat iyi bir bisikletim oldu çok teşekkür ederim.

2. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Bu iş hep böyledir. Kafanızda ayırdığınız bütçe, dükkana girip oyuncakları görünce iki katına çıkıverir :D Yeni bisikletiniz hayırlı olsun, çok iyi bir bisiklet almışsınız.

Gürsel BARANLI bunu beğendi.
  3. Gürsel BARANLI

Gürsel BARANLI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Çok teşekkür ederim.Takip ediyorum daha iyisi zaten sizde onunda iyisi olur inşallah temennim.Aslında memlekete gelmişken sizinle tanışmak isterdim.

Serdar TEBER bunu beğendi.
  4. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Ben de size teşekkür ederim. Erdoğanlar'da karşılıklı çay içip bisiklet sohbeti yapmak güzel olurdu. Bir daha gelirseniz Ankara'ya, mutlaka tanışmak isterim. İyi pedallar.

5. İsmailYetişir

İsmailYetişir Aktif Üye

Seviye:
    hayırlı olsun satmak değil almak daha meşakkatli bir iştir lütfi bey yaptığının yararına inanacaktır siz de bir an önce bu bisikleti bakımını esirgemeden diyar diyar pedallayın yararını görün ,sağlıkla dolu sürüşler.

6. Erhan22

Erhan22 Aktif Üye

Seviye:
    Hayırlısı olsun Güle güle kullan kazasız belasız. Darısı başıma inşallah :))