Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

helal olsun gp4000 :)

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Özhan Akgöğ tarafından paylaşıldı.

1. Özhan Akgöğ

Özhan Akgöğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    şimdi reklam yapmak gibi olmasın fakat yol bisikleti kullanan ve lastik patlamalarından (1-2 haftada bir lastiğim patlardı) ötürü nerdeyse bisiklet aldığıma pişman olmuş biri olarak condinental gp4000 lastiği hakkında geçen gün artık bu kadar da olmaz diyeceğim bi şey yaşadım ve bu konuda benle aynı çileyi çeken arkadaşlara yol göstermek istedim. Kullananlar ve bilenler zaten nekadar iyi bir lastik olduğunu biliyordur. Yol tutuşu akıcılığı hafifliği ile gerçekten verdiğiniz paraya değen oldukça dayanıklı bir lastik. Hatta öyle dayanıklı ki geçen lastikleri silerken lastiğin içine gömülmüş 3-4 tane küçük cam parçası olmasına rağmen lastiğimi patlatmamış olduğunu camların kevlar kısımı geçmeden öylece durduğunu gördüm hakikaten şaşırdım. İşte bu yüzden yol lastiği konusunda kararsız veya patlamayla aşırı karşılaşan arkadaşlara gp4000 serisi lastikleri öneririm. Lastiklerimi alalı 8 ay oldu ve hala performansları çok iyi... Yani derim ki sürekli iç lastik almak veya yamamak ki biraz zor yol lastiklerini yama yapmak ve lastikte sekme yapıyor bunun yerine gp4000 alın 1 kere güzel bi para verin artık 1-2 sene rahat edin.

2. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    türkiye'de satışı yok galiba, nereden aldınız ?

3. Özhan Akgöğ

Özhan Akgöğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    pedal bisikletten almıştım ozaman çifti 120 tl idi indirim vardı sanırım. Yine geçenlerde biyerde daha rastlamıştım int.de bi sitede.

4. Eser Sevinç

Eser Sevinç Onursal Üye

Adı:
    Eser Sevinç
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
  5. Özhan Akgöğ

Özhan Akgöğ Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye: