Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

heerkeze S.A

Konu, 'İstanbul Anadolu' kısmında muhammed özgaan tarafından paylaşıldı.

1. muhammed özgaan

muhammed özgaan Yeni Üye

Seviye:
    foruma yenı katıldım herkeze merhaba forum hakkında yardımcı olursanız sevınırım

Serap Erdogan bunu beğendi.
  2. Serap Erdogan

Serap Erdogan Kıdemli Üye

Seviye:
    Hoşgeldiniz.

3. sonEr´´

sonEr´´ Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    forum size aklınıza takılan ne varsa yardımcı olur :)

4. Önder Aksungur

Önder Aksungur Yeni Üye

Seviye:
    Muhammed merhaba, öncelikle hoş geldin.
    Kendi adıma şunu söylemek isterim; forumda çok yazan biri değil, daha çok okuyan birisiyim. Birbirimizi anlamak adına da "yazı yazarken" bazı yazım kurallarına uymak, insanların bir arada fikir paylaştığı forum sitelerinde birbirlerini anlama konusunda çok daha faydalı olacağını düşünüyorum.
    Örnek vermek gerekirse; forum mesajlarını sadece büyük harfle yazanlara genelde tepki gösterilir. Bir noktada bağırmayı simgeler ve kavgacı bir tutum olarak algılanır.
    Bunu bir örnek olarak söylüyorum, sakın yanlış anlama, sen yapıyorsun diye söylemiyorum... Demem o ki, burada kendimizi ifade edebilmemizin tek bir yolu var, o da; kendimizi ifade ederken doğru harfler, doğru kelimeler ve doğru cümleler kurmaktır... Yazım hataları ya da türkçe kelimelerde yabancı harfler kullanmak bizim iletişimimizi zorlaştıracaktır. Örneğin "sevinirim" yerine "sevınırım" yazmak, "yeni" yerine "yenı" yazmak da benim seni anlamamı zorlaştırıyor... Seni n'akadar çok iyi (yardımcı olmak adına) anlarsam, sana o kadar çok yardımcı olabilirim.
    Tabi bu genel bir serzeniş. Buradaki kendimizi ifade ediş biçimimiz yazıyla... Ha ben çok mu hakimim, tabi ki değil. Ama mümkün olduğunca buna özen gösteriyorum, gösteriyorum ki karşımdaki arkadaş da beni anlasın...

Benim sana yardımcı olabileceğim konular şimdilik bu kadar...

muhammed özgaan bunu beğendi.