Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Heeeey İstanbul Ben Geliyorum!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında KevSerSeri tarafından paylaşıldı.

1. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Aman da aman kim geliyormuş?.. :eek:

Beklenen an geldi.

Her ne kadar ekibimle birlikte olmasa da bu haftasonu Pazar günü (25 Mart) sizlerle tanışıp birlikte pedallayacağız inşallah.

Bunu öntanışma kabul edelim. İlla ki bundan sonra ekibimle birlikte tekrar gelicem İstanbul'a...

Artıkım Ankara'dan gelen şu şirin misafirinizi nereye götürürsünüz, neler yedirirsiniz orasını size bırakıyorum.

Çok az kaldı, haydi birlikte gün sayalım...

2. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    valla yemek işinden ben anlamam ama forumda cok ıyı bılenler
    var sanırım.mesela cobıke.hatta tabaklarıda yıyormus dıyorlar:D ben forumun yalancısıyım.herhalde sana da bı karsılama komıtesı hazırlarlar;)

3. Ozge Deniz

Ozge Deniz Bisikletkolik

Seviye:
    :eek: :eek: aaa genemi yola düşüon.oh valla.sen gez.bense evde pinekleyim.keşke aynı evde yaşasaymışız.tüh tüh:( :( .neyse burdan takip edicem.güle güle git arkadaşım.bizdende selam götür...

4. Erkut Yiğit

Erkut Yiğit Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bizi bırakıp gittin bakalım bunun acısını çıkarırım ben HIH :p

5. fangornents

fangornents Aktif Üye

Seviye:
    Hoşgeldiniz diyelim şimdiden, parkur belli mi peki ? Anadolu tarafında mı yoksa avrupa tarafında; mesela belgrad ormanında mı pedal planı ?

6. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    ooooooooooooooooooooooooo
    bizi birbirimize düşürmeye çalışanlar utansın....:)

şimdi kevsercim sana bir parkur ayarlıyacağım... organizasyonu ben yaprım. burdan katılmak şsteyen katılır valla....
    aslında biz bu pazar adaya bir tur yapalım demiştik dostlar ile fakat,
    hava taporları yağmur olacak deyince biraz duraladık. ama madem sen buralara geliyorsun, bir organizasyon şart oldu....:):):)

şimdi senden ricam, kaçta, nerede olabileceğin? tek misin? gitmek istediğin özel bir yer var mı? duymuşsundur merak etmişsindir vs?
    kaçta dönmek zorundasın?tüm bunlara bakarak iyi birşeyler yapmaya çalışıcam....

öpüyorum seni:):):)

7. Fatih - MFG(+)

Fatih - MFG(+) Forum Demirbaşı

Seviye:
    Kevser Hanım;

Öncelikle hoş gelirsiniz sefalar getirirsiniz. Yanlız Banu Hanım'ın söylediği doğru mekan zaman durumu nedir? Ben böyle bir tur olacaksa hava durumu da müsait olursa katılmayı sizinle veya sizinle birlikte gelecek arkadaşlarla tanışmayı isterim. Burada bir kararlaştırma yapalım bence. Tur güzergahı, buluşma yeri ve zamanı belli olsun. Bisikletinizle beraber geliyorsunuzdur inşallah. :) Yoksa buralardan tedarik edilir.

Tur olarak benim önerim Anadolu yakası tarafları, çünkü anadolu yakasında oturuyorum heheheheh:) Tuzla turu olabilir, orada köfte yenilebilir. Fakat hava güzel olursa Sarıyer boğaz turu da olur. Ortaköyde döner Sarıyer'de börek veya Rumeli kavağında balık yenilebilir. :D Geçen hafta Adaya gittik orası da güzeldi. Adaya gidilip Aya Yorgide sucuk yenip şarap içilebilir. Ağzım sulandı şimdiden. :D Ne bilim içinizden ne geçiyorsa uymaya çalışırız. Misafir sizsiniz. :) Son bir not Pazar galiba saatler bir saat ileri de alınacakmış. Bu sayede günler daha da uzamış olucak. Daha bol gezilebilir yani. :D Umarım havada güzel olurda.

Sevgilerimle

MFG(+)

8. kerazus

kerazus Üye

Seviye:
    Merhaba

Evet sevimli Ankara rüzgarı hosgeldin diyelim

görüşmek üzere

saglıcakla kal...

9. bora_jb

bora_jb Forum Demirbaşı

Seviye:
    ufff ist ist ist keyfını cıkar
    bıraksalar okul mokul dınlemıyecegım ıst a yerlesecegım :(
    ıı gezmeler...

10. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    arkadaşlar,

ben bir program devreye soktum... umarım ilginizi çeker.. haftalar önceden hazırdı demek ki kevseri beklemişim:):):)

katılımlarınızı şiddetle bekliyorum:):):) ayrıca assolist kevser... sensiz olmaz yani:):):)

11. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Banucum ilgin ve alakan için çooooooooook teşekkür ederim.

Kaçta nerde olmam gerektiğini sizden öğrenicem. Ben Ataköy'de kalıyor olacağım. Niko ile çok yakınmışız onunla irtibata geçip birlikte gelmeye çalışıcam... Bu sefer ekibimle değil tek geliyorum ön tanışma babında. Gitmek istediğim çok yer var İstanbul'da ancak seçimi size bıraktım. Ada turu diyerek de beni kalbimden vurdunuz, hep gitmek istemişimdir ama nedense bir türlü nasip olmamıştır. Mükemmel bir seçim yapmışsınız... ihhi... :)

Saat kaçta döndüğümün çok da bir önemi yok. Gece otobüse yetişiyim yeter. Bu arada pazar günü size ekstradan bir saat getiriyorum. Malum saatler bir saat ileri alınacak. Yani daha çok gezebileceğiz...

Bisikleti getirmeyi düşünmüyorum. Dediğiniz gibi adadan kiralamayı düşünüyorum.

Aman da aman ben iyice heyecanlanmaya başladım. Yağmurda olsa çamur da olsa ben sizlere kartılırım. Antalya'da az mı ıslandık peeeehhh...

12. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    evvet istanbul yer aç bakalım kevsere,kırmızı halıları hazırlayın,sokakları temissleyinnnn duyduk duymadık demeyin kevsersiz kebap yemeyinnnnissss:D :D

13. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Bu arada msj yazıp bu heyecanıma ortak olan herkese teşekkürler. (Ayrı ayrı msj yazamıyorum şu an ona vaktim yok kusura bakmayın.)

Pazar günü yağmur çamur da olsa aman ne olucak erimicez ya diyip pedallara basmak dileğiyle. Biz yine de inşallah hava güzel olur diyelim de sonra tepemizde bulut patlamasın heheheh....

14. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    aha bu ne yawww hahahaha üne bak tabak yiyen banu:D :D , bunu ben deseydim kesin beni döverdin banu ablaaa:mad:

15. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    yokkkk.. bu denli çabamın, bu tarz konularla gölgede bırakılmasına izin vermeyeceğim... hayır hayır...
    bunlar magazin kokan hareketler:):):)

ben ne yediğimi ne yemediğimi biliyorum... asla gaza gelmeyeceğim:):):)

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......
    ne karışıyosunuz be....
    yemek eleştirmenleri, siz bisiklet mi seviyonuz, magazin mi?
    arkadaş geliyo diyoz di mi ....

arkadaşlar,
    çok bişey demiycem. pazar günkü gezide grubun geneli bu kanıya varırsa o zaman konuşuruz. kişisel yorumları dikkate almıyorum:):):):D :D :D

16. burgazz

burgazz Forum Bağımlısı

Seviye:
    yaw benı neredeyse afaroz edıceksınız banu hanıma sadece saka yollu takılıyorum kendısının buyuk affına sıgınaraktan.kendısını foruma su kısa zamanda sevdırdı ne mutlu ona.;)ayrıca sadece havadıslerı yazıya doktum okadar:D

17. Bibendum

Bibendum Bisikletkolik

Seviye:
    Ya senin resimlerini devamlı internetten takip ediyoruz.
    Muhteşem geziyorsun Trekinle , aslını görmek için sabırsızlanıyoruz valla.
    Arkadaşlarım ve kendi adıma hislerimize tercuman oldum dört gözle beklicez seni.

18. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    aynen öyle.. ben de aynı yolla yazııyorum zaten mesajlarımı dikkat edersiniz.. kırılmam bu tip konulara asla:):):)

19. cobike

cobike Forum Bağımlısı

Seviye:
    ooooo teşekkür ederim:):) herkese selamlar... görüşmek üzere...:)

20. KevSerSeri

KevSerSeri Bisikletkolik

Seviye:
    Çok teşekkür ederim. Ben de sizlerle tanışmak ve birlikte pedallamak için sabırsızlanıyorum. Görüşmek dileğiyle...