Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hediye bisiklet sonu oldu

Konu, 'Bisiklet Kaza Haberleri' kısmında Homer tarafından paylaşıldı.

1. Homer

Homer Kıdemli Üye

Adı:
    A.Murat Günal
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Sabah sabah tepem attı, aşağıdaki haber bugünkü milliyetten alınmıştır. Burda suç bisikletiyle karşıdan karşıya geçen miniğin midir? Aşırı hız yapan hıyarın mıdır? Haberin içerisinde buna değinildiği halde başlık sarsıcı olsun diye bisikleti ölüm sebebi gibi göstermişler. Yuh yani. Tabi gazete olarak "Aşırı hız can aldı" deseler bu kadar ilginç bir başlık olmazdı di mi? Yok illa bi öküzlük yapacaklar, tövbe tövbe.

Kartal'da ilköğretim okulu 7. sınıf öğrencisi Abdurrahman Düğdü, okuldaki başarıları nedeniyle babasının hediye aldığı bisikletle gezerken, bir otomobilin çarpması sonucu öldü. Sahil yolunda yaşanan kazada, küçük çocuk bisikletiyle yolun karşısına geçmek isterken, arkadaşıyla gezintiye çıkan Mehmet Yonca'nın kullandığı otomobilin altında kaldı. Düğdü, olay yerinde hayatını kaybetti. Paniğe kapılarak kaçan Yonca ise, Dolayoba Mahallesi'nde gözaltına alındı. Görgü tanıkları, askerden izinli geldiği belirtilen Yonca'nın, aşırı sürat yaptığını öne sürdü.

GÖKHAN KARAKAŞ İstanbul

2. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Bu suç Hem aşırı hız yapan hıyarın hemde 7 yaşındaki çocuğun ilgisiz ebeveynlerinindir. Sen nasıl serbest bırakırsın 7 yaşındaki çocuğu?

3. Homer

Homer Kıdemli Üye

Adı:
    A.Murat Günal
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Sanırım 7. sınıftaki çocuk 13 yaşında filan olmalı.. Allah rahmet eylesin..

4. Tuğrul

Tuğrul Onursal Üye

Seviye:
    Yanlış okumuşum.Ben 13 yaşında ki çocuğumun da yanlız başına sahil yolunda karşıdan karşıya geçmesine izin vermezdim.Hele ki bisikletle :boese157:

5. cihan kılınçkını

cihan kılınçkını Yeni Üye

Seviye:
    allah rahmet eyleyin.birez daha dikkat lütfen:(:(:(:(

6. çağatay_çankaya

çağatay_çankaya Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    abi ne diyeyim.yorum yapamıyorum...

7. Lay Lay Lom

Lay Lay Lom Aktif Üye

Seviye:
    Hepimizin bildiği bir söz vardır habercilik adına söylenen :"Köpek insanı ısırdığında haber olmaz fakat insan köpeği ısırmışsa bu olay haber değeri taşır." diye.Bu olayı haber yapan haberci arkadaşsa aslında köpeğin ısırdığı insan olayını dikkat çekmek için insanın ısırdığı köpek olayına çevirmiş başlığıyla.

Çünkü trafik kazaları Türkiye'de artık çok sıradanlaştı , kanıksadık.Bu nedenle haber değeri taşımıyor çok fazla malesef.Haberci arkadaşta haber yaratmış kendince.Yalan yok asparagas yok, gerçektende "Hediye bisiklet sonu olmuş" yavrucağın.

Haberin içeriğindede açıklamış zaten.Ben bu olayda işini yapan haberciye değil trafikte hız manyağı olan, sıfatlarını sıralamanın terbiye sınırlarımı zorlayacağı insan müsfettelerine nefret kusuyorum.

Ayrıca biz balık hafızalı Türk milleti olarak, Pamukova katliyamını bile unutmuşuz, böyle bir başlığın Türkiye deki bisiklet bilincine zarar vermeyeceğine emin olabilirsiniz.

Timukan Karaca bunu beğendi.