hd uydu alıcısı mı?tv box mı?

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
Merhaba arkadaşlar.Hd uydu alıcısı almak isterken düştüm bir denize.Linux tabanlı internet bağlantılı ,belli uygulamaları çalıştıran'youtube,twitter vs.' derken bir de tv box larla karşılaştım.Android,opera vb işletim sistemli olanlar var ve iptv server paketleri falan derken devrelerim yandı.Bu konulara vakıf olanlar veya bizzat kullanmış ve tecrübesini paylaşacaklar veya bu konuları inceleyen blog,forum,site vb. bilenlerin cevaplarını bekliyorum.İyi pedallamalar.

Scudo

mehmet.ali

Forum Bağımlısı
Tepki
2.933
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dreamboxlara hiç bulaşnayın başınız ağrır.
Atlanta bu konuda çok iyi eski sistem atlanta hdbox mükemmel görüntü ve hız sağlıyordu. Android olan atlanta mini kullandım, çok stabil olduğunu söyleyemem. Bu konuda en iyisi kablo tv, eğer binada kutu varsa kablo tv öneririm. Bizim binada yok o yüzden dsmart kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: m/yalcin

fatih acar

Üye
Tepki
82
İsim
Fatih ACAR
Bisiklet
Carraro
Arkadaş uğraşma. Slim kasa al bi tane core duo ve 2 gb ram koy en az 512 ekran kartı ile koy tv nin altına. Önümüzdeki 5 yıl boyunca zorlanmadan filmleri dizileri belgeselleri Web den izle. Evde tv açmaz olduk. Dsmart var net ile beraber. Fişini çektim yanda duruyor. Evdekiler ile de sosyal paylaşımımız değişti.

• Beğen
Tepkiler: m/yalcin

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Şu an için Atlanta en iyisi hele android mini versiyonu efsane olma yolunda iyi.
En iyi tarafıda Kore üretimi, stabil olması ve çok ufak. net browser olarak inanılmaz, youtube izlemek için kasa kurmaya gerek yok ve daha pek çok özellik.

m/yalcin

Aktif Üye
Tepki
130
İsim
YALÇIN
Bisiklet
Salcano
(link) bu cihazı buldum hem hd uydu alıcısı hem de iptv özelliği var.android tabanlı.80 usd fiyatı makul gibi.fikir veren olursa öğrenmek isterim.