Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

'' haziran ayı hafta içi antreman ,''

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Kudret Kurtcebe tarafından paylaşıldı.

1. Kudret Kurtcebe

Kudret Kurtcebe Onursal Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    haziran ayı okullar kapanıyor ,,,çalışma fırsatı doğuyor temposu düşük olanlar için çalışma yapılacak ,,,istekli olanlar için bu topikten mesajlaşabiliriz,anadolu yakada ve avrupa yakada ne kadar bisiklet kullanan öğrenci dostlar var ise etaplarımız 60-80 km arası değişecektir kask zorunluluğu vardır süratli bisiklet kullanılacaktır,,

anadolu performans anadolu yakada faliyet göstermektedir kurucusu öncüsü olarak sadece düz yollarda kalmadığımız gibi bol rampalı etaplarda var olduk kartepe gibi, 2009 da bisiklet forumda başlayan organizasyonlarım devam etmektedir aralıksız olarak,

düşük tempolu turlarda düzenledim yalnız bisiklet sporuna ağırlık vermek gereğini düşünerek performans turlar ön plana geçmiştir ,,,2005 den beri 12 yıldır aralıksız bisiklet üstündeyim ve bi 20 yıl daha giderim tabi altımdaki bisiklet bana dayanmayacak 2005 den beri 3 bisiklet eskittim ,,,,jıant 840 ats alinyum kadro ve salcano 28 şehir bisikleti ve 2008 de aldığım karbon scale 30 large kadro,,,,son hali ile tam anlamı ile modifiye edilerek 10 kilo 350 grama düşmüştür ,yani şehir -sayko kros haline dönüşmüştür 28 jant,,,

ülkemizde pek bilinmeyen tarz ,,sayko kros yol bisikletçiliği bu sene ilk kez salcano bu bisikleti akıl etmiştir 28 jant sert düz toprakta giden ve stabilizede giden asfaltta giden yarış gidonlu 28 jant disk frenli yol bisikleti,,,,,,,,,,,her yol benimdir diyenlere hakkını veren tek bisiklet budur hem hız yaparsınız hemde asfalt yol bisikletlerinin giremediği yerlere girerek hız yaparsınız,,

kendini kısıtlamayı sevmeyenlerin baş vuracağı tek bisiklet sayko kros yol bisikleti,,,niyetim saykoculardan oluşan bi ekip kurmaktır böylelikle her yol bizim olacaktır ,,,,,nitekim normal yol bisikleti kullananlar bıçkıdereden kaçmaktalar ve hatta kartepe suadiye rampalarından kaçmaktalar haklı olarak ,,o yollar sadece asfaltta giden yol bisikletine uygun değildir,tavşanlı ve boyalıca etabıda tam anlamı ile saykocular içindir ,,,,,,,,,,,

en iyi ve zorlu etap olan bol rampalı bıçkıdere etabı ,160 km ye denktir,,,,evet yeni başlayacak olanlar için önce başıbüyük rampalarında çalışacağız 55 km lik antreman etapları,,,,sağlık sorunu olanlar öncelikle durumlarını belirtsinler,,,geçmiş tarihlerde benle beraber olan ama okul nedeni ile ara vermiş olan arkadaşlarım hafta içinde çalışmalara katılabilirler,avrupa yakadaki arkadaşlar ile burdan haberleşerek garipçede çalışma yaparız 63 km lik antreman olur,,,

görüşmek üzere,,,,

2. Ozan Güner

Ozan Güner Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Haziran 23 ünden sonraki her tura ismimi yazabilirsin kudret abi hatta haziran ayına kadar çalışmaların bittiğini hissedersem sınava girmeden rahatlama amaçlı katılabilirim. 9 aydır doğru düzgün bisiklete binmiyorum o kadar biriktirdim ki hergün antrenman yapıcam valla

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  3. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Anadolu yakasının antreman ve tur nerede başlayacak ? Ben Pendik'teyim de. :D

4. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ozan selam,,,,,
    haziran 23 ,o.k ,pazarları bıçkıdere gündeme gelir şile rampaları yalnız sen eski adamsın yolu ,biliyorsun,,,,

5. sarıyerlibisikletçi

sarıyerlibisikletçi Forum Demirbaşı

Adı:
    Cengiz
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Kudret abi merhaba Haziran'ın sonlarına doğru bizde katılıcaz inşaAllah.Fatih abimle haberleşme içerisindeymişsiniz zaten bizde o zamana kadar kendi çapımızda antrenmanlar yapıyoruz.Hazır olduğumuzu hissedince bizde katılıcaz size. :)

6. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    selam mesut buluşma yeri bostancı saat 09.00 dur yalnız haziranın ilk haftasına bakarak hava durumuna göre hareket edeceğiz haziranın ilk haftasında bi gün seçeriz senin dediğin olur ben sana uyarım etap 55 km lik başı büyük ve kayış dağı ve aydos rampaları dönüş tekrar aynı yer olur bu çalışmada rampa bitimlerinde bekleme olacak ,yardımlaşma olacak basıp gitmek yok tabi ekipçe hareket olacak evet bu topik devam edecek bütün yaz ve burdan haberleşeceğiz aydos rampaları kayış dağı rampaları ve başı büyük rampalarında kasları kuvvetlendireceğiz,,,

7. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    cengiz tahminimce sarıyerdesin ve fatih orada onu biliyorum evet kesinlikle garipçe rampalarında çalışma yaparız ben sizi sarıyerde vapur iskelesinden alırım saat 10.00 da orda olurum yalnız hafta içine bakarız ,haziran ayında tabi havalar önemli hafta içi 3 gün antreman yapmayı düşünüyorum pazar ise ağır antremanlar gündeme gelecek ,,,

8. Mesut C.

Mesut C. Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Kudret abi cevabın için teşekkür ederim. Haziranın ilk haftası AÖF sınavları var. Bir sonra ki hafta sizi takip edebilirim. Atlarım trene gelirim Bostancı'ya sorun olmaz. :)

9. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    ben teşekkür ederim mesut ne demek,,,,,
    şimdi,o.k bir sonraki haftada havalar düzelmekte bostancıda saat 09.00 da buluşuruz iskele önü,,,salı-çarşamba-cuma bi gün seçilir,,,,başıbüyük aydos yapılır,,,,,topikten burdan haberleşiriz

10. Ozan Güner

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Abi beni bi polonez kendime getircek zaten onun dışında kendimde aydos falan yaparım ondan sonra kurtdoğmuş bıçkıdere kaptırır gideriz

11. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    gideceğiz ozan evet iyi fikir polinez etap 110 km pazara olur şimdi hafta içi 55 km de kalırken hafta sonu işi büyütmece 110 km ,,çıkış bostancı saat 09.00 artı iç erenköy ve alemdar ve reşadiye polinez ya da kısa tutarak 80 km de kalabiliriz,,,,dönüş kavacıktan acıbademden hasan paşa ve bağdat sahil yolu,,,,,tam ring,,,,

Ozan Güner bunu beğendi.
  12. myurtgezer

myurtgezer Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba bende katılmak isterim ısınma turlarına ve uzun mesafeli turlara ama ısınma turları akşam 9 da mı olacak yoksa sabah 9 damı onu kestiremedim.

13. ozanylmz18

ozanylmz18 Yeni Üye

Seviye:
    abicim merhaba,bendeki bisiklet şuan eski bir bisiklet.kron vardı ama çalındı :( eski bi salcano vardı,siyaha boyattım ama ağır haliyle ancak şuan bununla idare ediyorum.yeni bisikletide temmuz-ağustos gibi alıcam.bendeki bisiklette amortisör yok,aydos rampalarına çıkmaya kalksam bisikletin ağırlığı ile imkansız olur herhalde.eğer düz bir rampanız varsa katılmak isterim.pendikteyim,bugün bostancı yaptım güzelyalıdan 35 km.

14. metin bayer

metin bayer Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhabalar herkese bende katılmak isterim antrenman turlarına hem Kudret abi seninle çok tanışmak istiyorum. fakat nasıl olucak kaç km yapıcaz hızımız en az ne kadar olmalı malum arkalarda kalmak istemem :) beni bilgilendirirsen müteşekkil kalırım abi...

15. Ozan Güner

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Dostum genelde hızımız 25 civarı oluyor fakat rampada düşüyor tabi, düz ve düze yakın yollarda 25 tir. Zaten anladığım kadarıyla geçen yaz gibi 0 dan başlayanlara yönelik olacak bu turlar o yüzden ilk turlarda temponuzun düşük olması sıkıntı olmaz sanıyorum. 50km den aşşa olmuyor turlar ortalama 80km.Daha sonra yavaş yavaş arttırıyoruz etabın zorluk derecesini.

Kudret Kurtcebe bunu beğendi.
  16. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yurtgezer dostum.
    09.00 sabah oluyor yalnız avrupa yakada isen garipçe yapacağız saat 10.00 da beşiktaşta barboros meydanında toplanacağız..düşük tempoda olan arkadaşlar ile ekip çalışması yapacağız 55-60 km arasında olacak bilare 80 km ye sonra çıkacağız

bahtiyar közen bunu beğendi.
  17. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yılmaz...saat 09.00 da bostancıda toplanma yeri adalar iskele önü çalışmalara rampalardan başlayacağız başıbüyük ve aydos rampaları...düz rampa eğimi az olan rampadır ama kaslar ancak sert, eğimi yüksek olan rampalarda gelişir...bu nedenle haziranın ikinci haftasında hafta içinde çalışmalara başlayacağız burdan hafta içi tüm organizasyonları planlayacağız..

18. Kudret Kurtcebe

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    avrupa yakada garipçe etabı olacak ve hafta içine programı burdan yaparız saat 10.00 da beşiktaş barborosta toplanırız ekip çalışması olacak en düşük tempolulara göre hız olacak daha sonra bu prosedür çalışma yaptıkça değişecektir ne kadar çok ekip çalışmasına önem verirsek o kadar başarılı olacağımıza inanıyorum...ozan belirtmiş gerçi düşük tempolu arkadaşların gelişmesi önemli bunun için çalışacağız..ekip halinde rüzgara karşı gitme tekniklerini sahada uygulayarak öğreneceğiz.fren mesafesini hep koruyacağız etaplar 55-60 km arasında değişecek ............amaç büyük hedefler yani 160-200 km lik etaplar...

bahtiyar közen bunu beğendi.
  19. myurtgezer

myurtgezer Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bende garipçeye ve ilk idmanlara katılmak isterim hafta içi ne zaman başlıyacaksa önceden zaten haber vereceksiniz bende o gün uygun bir zamansa izin alırım katılırım. o zamana kadar aksamları anadolu yakasında sahilde ben kendi idmanımı yapayım .Gerçi kondisyonum fena sayılmaz. Haftasonuda sizin turlarınıza katılmayı çok isterim. Çünkü benim hafta içi sabah 9 da gelmem çalıştığımdan ötürü zor.

20. BerkGencay

BerkGencay Yeni Üye

bu pazar (27si) bir organizasyon yokmu küçük-büyük(sabiha fln) kudret abi?