Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hazır jant mı jant hazırlama mı öneri

Konu, 'Tekerlekler' kısmında mahmut krt tarafından paylaşıldı.

1. mahmut krt

mahmut krt Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar aklımda mt65 jant seti var ama içimden 600-700 lira vermek gelmiyor tubeles hafif rulmanlı bir jant seti istiyorum acaba önerisi olan varmı bu konuda fiyat sınırım 700 lira

2. Bülent Gökmen

Bülent Gökmen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Bu aslında birazda kişisel tercih. Zevkime göre 25 dolarlık çift kat bir janta tel başına (dt swiss) 1 dolar ve tel ucu içinde 0.75 dolar vererek; göbeklerde deore LX seçilerek bir çift jant ördürmüştüm. Haliyle pahalıya malolmuştu. Avantajı görünüm avantajı ve esnek teller sayesinde performans getirisi olmuştu. Ancak göbeği değiştirmek gerektiğinde tekrardan ördürme masrafı ve zaman kaybı gibi bir sıkıntı sözkonusu oluyordu. Hazır mavic serisi jantlara bu sebeple geçmiştim. Biraz daha pahalı olmasına karşın sorun yaratan göbeğin birkaç dakika içerisinde değişebiliyor olması bence bunu seçmede önemli etken. Bunu sadece mavic mi yapıyor bilemiyorum fakat mavic'ten fiyatına rağmen kolay kolay vazgeçmeyi düşünmüyorum.

3. mahmut krt

mahmut krt Aktif Üye

Seviye:
    acaba hangi jant modeli mavic in

4. mahmut krt

mahmut krt Aktif Üye

Seviye:
    shimano xt ve mt65 jant seti arasında çok fazla fark varmı o paraya değermi arkadaşlar yani rulmanlı bir jant seti istiyorum öneri yokmu tubeless olsun birde