Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

haydii dansa:)

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında janus_sea tarafından paylaşıldı.

1. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    slm şirin ve şirineler..aklımda uzun zamandır düşündüğüm bir aktivite var idi ben en iyisi bunu bisikletdostlkarımla paylaşıp yaşayayım dedim..profosyonel veya amatör dansçılar varmı aramızda bilemiyorum yada benim gibi dansa meraklı ..ahanda beni tarif ettin derseniz gelin hep birlikte bayan-erkek hiç farketmez az ama öz bir dans topluluğu oluşturalım boş vakitlerimizde uygun mekanlarda dans çalışmalarında bulunalım..amacımız gerçekten dans etmeyi seven kişilerin duygularını beden diliyle anlatabilmesi...önerilerinizi bekliyorum...dans konusunda profosyonel olmanız gerekmez gelin hep birlikte öğrenelim dans etmeyi(ben iyi bilirim diyen varsa hocamız olur):D bu arada deniz neden kurslara gitmiyorsun demeyin kurslar çok sıkıcı saatleri,günleri uymayabiliyor dans özgürlüğü ifade eder ama kurslarda özgür değilsiniz kısıtlanıyorsunuz:)

sevgi ve saygılarımla

2. Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    valaa güzel bişi ama dans edemedim edemiyorum etmemde :D

3. MaDDoX

MaDDoX Üye

Seviye:
    düşünce çok güzel ama herkesin yapabilceği ortak bir dans bulmak lazım...

break dans tan folklor e kadar birsürü çeşit var :)

ben 2 sene salsa yaptım lisede, gösterilere çıktık grubumuzla, ama bazı arkadaşlarımz mezun olunca grup dağıldı..:(

çift danslarında en büyük sorun eş ile uyum.. uyum sağlayamayınca kişiler gerilip danstan soğuyo.. ayırdığınız 1-2 saatlik süre de boşa gidiyo...

kursa yazılsanız bile eşinizi (partner) siz seçin, tanıdığınız , kafadengi birisiyle çalışmak daha kolay oluyo..

4. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    öyle edemiyorum etmem olmajj seviyorsan yaparsın bende oryantel dışında becerirmiyim bilmiyorum ama acayip bir merakım olduğu gerçekk bol danslı günler:)

5. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    evt fazlaca dans seçeneği var benim aklımda lirik,,hip hop ve latin var bakalım dj tarık diye bir arkada var konserlerinde arkasında dansçıları bugün ona dans ilgimi söyledim fazlaca ilgilendi bakarsınız bir konserinde arkasında dans eden dansçılar arasında görünürüm:)amaç bi yerlerde değil boş vakitlerimde dans grubuyla bir arada olmak dans etmek bakalım hele bir netleşsin dans meraklıları elbet gelir gerisi:)

6. emreayan

emreayan Kıdemli Üye

Seviye:
    mrb bende 4 aydır latin dansları eğitimi alıyorum salsa,bachata ve merengue yapabiliyorum ilk zamanlar gerçekten çok komiktim ama şimdi gayet iyi dans ediyorum hatta geçen hafta sonu kendi aramızda salsa yarışması yaptık 3. bilem oldum:D iyiiki öğrenmişim bu dansları çok zevkli bişe herkese tavsiye ederim 2 ayda dans edebilecek kıvama geliyosunuz;)

7. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    harikaasınn ayrıca latin ve salsa çok da doğru bir seçim olmuş,paylaştığın içn sağol
    saygı ve sevgiler

8. mdemir782

mdemir782 Aktif Üye

Seviye:
    lisedeyken kız arkadaşımın yoğun isteğiyle tango yapmıştım
    bu senede ünıverstedeki dans kulübü ile çalışmayı düşünüyorum
    dans ederken hernekadar iki kişigibi görünsenizde bir bütün olarak haraket etmelisin bu bakımdan partnerinle bir bütün olmalısın
    dans etmek bence büyülü bir olay büyüsüne kapıldınmı bırakamassın

janus_sea bunu beğendi.
  9. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:
    bende yavaş yavaş gelişme kaydediyorum bir yandan gitar çalmaya çalışıyorum kalan boş vakitimi dans müziklerini oluşturmak bu arada dans meraklısı bir kaç arkadaş var onlarla paylaşımlarda bulunarak bu girişime hobi dyelim biz buna hazırlanıyoruz bakalım artık gerisi bol bol çalışmaya kalmış
    sevgilerimle

10. hetero

hetero Aktif Üye

Seviye:
    hiç denemedim ama ilginç gelir herzaman. bana uyan bir çeşidini bulursam deneye bilirim. hani

11. janus_sea

janus_sea Kıdemli Üye

Seviye:

12. klavyeci

klavyeci Üye

Seviye:
    dans etmesini bilene güzel bişey tabiki.ama benim gibi kolunu bile kıprdatamayan biri için çok sıkıcı:)) Ne doğru dürüst bi oyun havasına oynarım, ne başka tülrlü dans bilirim.Yok öyle bir heves.İnsanın içinde olacak bi kere.Bana çal de çalıyım.Ama oyna deme.Valla öyle arkadaşlarım varki adamlar kapı gıcırdasa kalkıp oynuyorlar yani.Ben sadece çalıyorum.Eğer çok ısrar edilip zorla piste kaldırılırsam alkış tutarım sadece.Ya da halaya eşlik edebilirim.:) Ama güzel bişey gerçekten bir dans veya oyun bilip,çıkıp onu sergilemek.