Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Haydi Sarıyerliler

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Tarık GÜLER tarafından paylaşıldı.

1. Tarık GÜLER

Tarık GÜLER Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba arkadaşlar uzun süredir sarıyerden-ortaköye kadar tek başıma gidip gelmekteyim.Görüyorumki yollarda bisiklet süren kişilerin artışının farkındayım.Kafama takılan soru şu neden herkez tek başına sürmekte neden bir arada değil eğer sizde tek sürüyosanız yol arkadaşı arıyorsanız her akşam:20:00-20:30 arası bisiklet sürmekteyim katılmak isteyen arkadaşlar mesaj yolu yada burdan ulaşabilirler...

Not:Güvenliğiniz ve sağlığınız için lütfen kask kullanın...

Eğer yolda evo yol bisikletli biri görürseniz işte o benim :)

emreagca91 bunu beğendi.
  2. mesut.c

mesut.c Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba yakın sayılırız bende aynı rutu tarabyadan katılarak yapıyorum sizin gibi düşünerek daha önce forumda birçok yerde topic açtım ama 1 kişi hariç katılım olmadı forumdakiler çok pasif ben biraz daha geç çıkıyorum 23:00 00:00 gibi sizede uyarsa pedallarız bir akşam

Tarık GÜLER bunu beğendi.
  3. Tarık GÜLER

Tarık GÜLER Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    merhaba mesut 23:00-00:00 bana cok ters ertesi günü işe gidiyorum olmasa problem değil.

4. Aytaç Kayadevir

Aytaç Kayadevir Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba, şu an kesin bir gün veremiyor olsam da, bu hafta içinde bir gün eşlik etmek isterim. Reşitpaşa'da oturuyorum, Emirgan Sahili'ne bisikletle 2-3 dk mesafede yani. Sarıyer'e gelip, oradan katılabilirim sana. Fakat, gidiş-geliş 30 dk mi? Süratli gidiyorsun herhalde. Neyse, katılacağım günü bildiririm buradan veya mesajla. Hatta dur ya, yarın olsun. Evet evet, yarın 20:00'da Sarıyer Şehir Hatları iskelesinin önünde olacağım. Hem Sarıyer'e, bisikletimi bakıma götürecektim. Ardından da sana eşlik ederim.

5. Aytaç Kayadevir

Aytaç Kayadevir Yeni Üye

Seviye:
    Fakat, dönüşte Sarıyer'e kadar olmasa da, Emirgan-Sarıyer arasında bir yerde ayrılabilirim senden, eğer sorun olmazsa.

6. Tarık GÜLER

Tarık GÜLER Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Merhaba ortalama 30-35 km/hız ıle gıdıyorum durmak yok yolda sunu alayım geleyım yok antremandan verım alabılmem ıcın boyle yapıyorum tabı katılabılırsın çayırbasında oturuyorum ordan cıkıp peşıme takılabılırsınız :)

7. Aytaç Kayadevir

Aytaç Kayadevir Yeni Üye

Seviye:
    Hıım, vallahi o zaman, baktım ayak uyduramıyorum, pes ederim ona göre. Seni de antremanından alıkoymam. Sen yoluna ben yoluma. Senin kadar kondisyonlu olduğumu sanmıyorum. Geçenlerde de sağ bacak sanırım biraz zorlandı. Yine öyle birşey hissedersem, zınk diye dururum, sen de basar gidersin, olmaz mı ki? Baktın arkanda yokum, aldırma, devam et :) Bende 21 vites var dağ bisikleti, bir de devamlı yüksek hıza ne kadar dayabileceğini bilmediğim iki bacak :) Ama ben anlamadım, ilk buluşmamız nerede olacak veya peşine nerede takılacağım? Çayırbaşı'ndan mı çıkacaksın yola ve saat 20:00'de? Çok muğlak oldu be :)

8. Aytaç Kayadevir

Aytaç Kayadevir Yeni Üye

Seviye:
    Ben iyisi mi, Çayırbaşı'nda, şu Bahçeköy'e sapan yolun hemen oradaki durakta saat 20:00'de bekleyeyim. Görürsem ne ala, göremezsem de giderim kendi yoluma :)

9. Tarık GÜLER

Tarık GÜLER Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    gülerek okudum hepsını ok olur durakta beklersın benım telefon numaram:0549 7435961

10. Aytaç Kayadevir

Aytaç Kayadevir Yeni Üye

Seviye:
    Beraber pedal çevirmek nasip olmadan, Kilyos'a giderken kaza yapıp kolumu kırdım ya ben :)

11. Tarık GÜLER

Tarık GÜLER Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    geçmiş olsun aynı talihsizliği Atilla bisiklette iken sarıkamış turunda kolumu kırıp 1 sene platın ıle dolandım bunlar tecrube tekrardan geçmiş olsun...

12. Aytaç Kayadevir

Aytaç Kayadevir Yeni Üye

Seviye:
    Amanın, bir sene platin mi?! O zaman seninki büyücek bir kırıktı. Bana öyle bir tedavi şekli önermedikleri gibi, doktor, kolumdaki kırığa, kırık bile diyemeyeceğini ifade etti. Yani küçük bir kırıktan bahsetti. Aksilik olmazsa 3 hafta kadar alçıda kalacakmış. 1 haftası geçti. Biraz da dikiş atılmış bir yaram var; onu da alacaklar. Ama sen böyle platin filan deyince, ben çok huzursuz oluyorum. Sanki iyileşme sırasında bir aksilik olacakmış gibi geliyor, korkuyorum. Daha önce herhangi bir yerimde kırık hasıl olmamıştı.

Peki birşey soracağım: Platinli iken bisiklet kullanılabiliniyor mu? Tekrar sürmeye nasıl başladın?

13. Tarık GÜLER

Tarık GÜLER Aktif Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    uzun sure zorluk cektım tabıkıde ama devam edıyordum fazla bır rahatsızlık vermıyordu.Benım ıcın bısıklet surmek tutkudur herseyden once platıni aldırdıktan sonra kaldıgım yerden devam ettım..

14. Aytaç Kayadevir

Aytaç Kayadevir Yeni Üye

Seviye:
    Anladım. Ben en yakın zamanda dirseklerim için koruyucu alacağım, yani dirseklik. Her zaman olmasa da, sık sık kullanacağım. Belki de hep. Dirsekler sakat kalmaya kadar götürebilirmiş insanı!