Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Haydi Paintball Savaşına !!!!!

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında CenkJK tarafından paylaşıldı.

1. CenkJK

CenkJK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Evet arkadaslar uzun zamandır yapmak istediğim ve bir çok kez forumdada yapılması için can atılan fakat bir türlü yapılamıyan bu etkinliği sizinle paylaşmak istiyorum . Uzun zamandır yapmak istediğim fakat bir türlü nasip olmayan bu eğlenceli oyunu burada paylaşıp yeterli çoğunluğa ulaşırsak aktif hale getirmek istiyorum (örneğin : 15-20 kişi ) arastırdığım kadarıyla fiyatlarıda çok iyi olup gerçekten eğlenceli bir gün geçireceğimize inanıyorum..

BULUŞMA YERİ: BEŞİKTAŞ BARBAROS HAYRETTİN PAŞA HEYKELİ ÖNÜ

Beylikdüzü Saha Fiyatı ;
    1. paket 15 TL'ye 50 boya topu + her ekstra 50 boya topu 5 TL.
    2. paket 25 TL'ye 200 boya topu + her ekstra 50 boya topu 5 TL.
    3. paket 50 TL'ye 500 boya topu + her ekstra 50 boya topu 5 TL.

ve son olarak mekana gidilmesi için bir araç kiralama düşünüyorum tanıdığım insanlar var o yüzden beylikdüzü olduğu için sakın uzak filan düşünmeyin
    ben çok çok uygun bi fiyata (kişibaşı : 10 tl ) araca kiralamak için anlastım büyük uzun Wolkswagen Crafter sanırım herkesin bisikletinide almaya yeter . Gerçekten gerekli yoğunluğa ulasabilirsek oraya gidip doyasıya eğlenebileceğiz ve fiyatlar gerçekten uygun arkadaslar ortalama şahsi görüşrüm ortalama 45-50 tl arasında ( yol masrafı dahil ) bi fiyatla çıkarız diye düşünüyorum

KESİN GELMEK İSTEYEN ARKADASLAR LÜTFEN BANA AD SOYAD VE TELEFON NUMARALARINI MAİL OLARAK YOLLASINLAR :

email : cenk_sert123@hotmail.com
    TEL : 0535 882 00 31

tarih konusunda ise : 05 . 09 . 2010 uygun gördüm yada 0.6 pazarda olabilir
    saat : 10.30 beşiktaş

kaptan vural 74 ve ZekiAlper bunu beğendi.
  2. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    merhaba cenk, ''bir çok kez forumdada yapılması için can atılan fakat bir türlü yapılamıyan bu etkinliği'' demişsin fakat bu turu 2 ay kadar önce aydos ormanlarında gerçekleştirdim ben.üstelik hadi kimler geliyor sorusunu soran ve aramızda göremediğimiz kişide sendin kardeşim :) ve güzel bir ilgi de gördük.yani biraz geç kaldın ama katılımın olabileceği bir tur düşünmüşsün ardımdan :D fakat bence resimlerini koyduğun alanda kimsenin bu havalarda kapalı mekanda o tulumlar ile oynamak isteyeceğini sanmıyorum.açık hava sahalarını araştır bence.bide crafter hedeflediğin sayıyı bulması durumunda 15-20 kişiyi bisikletleri ile alamaz hatırlatayım :p yaptığım turun linki aaşağıda.resimler içinde bak bence

http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=65189
    http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=66133

CenkJK bunu beğendi.
  3. ZekiAlper

ZekiAlper Antalya Downhill Prof MTB rider

Adı:
    Antalya Downhill Özel Antrenör
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Mekan gerçekçi ve hoş dizayn edilmiş ;) Güzel fikir katılmayı çok isterdim ama.. :)

4. CenkJK

CenkJK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    yaf siz gittinizmi o geziye :S ben gitmediniz sanıyorum pff kaçırdım yani bu arada önerilerini dikkate alıcam bide düşünmediğim nokta sanırım ramazan bitene kadar ertelemek daha ii olucak

enver avcı bunu beğendi.
  5. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    kesinlikle iyi olur bencede ramazandan sonraya bırakman.destek istersen haber ver.

6. şükrü nural

şükrü nural Yeni Üye

ramazandan sonra gelirim 2 kişi kesin kardeşimle birlikte . 05353772945

bayramın tatillerini değerlendrmek lazım o zamanlarda kalabalık olma olasılığı yüksek .

7. CenkJK

CenkJK Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:

evet ileriki bir tarihe olması havalarında biraz serinlemesi daha iyi olucak sanırım