Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

"Haydi Çocuklar Bisikletle Okula" Projesi

Konu, 'Basında ve Medyada Bisiklet' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    "Haydi Çocuklar Bisikletle Okula" Projesi

İzmit Belediyesi'nce "Haydi Çocuklar Bisikletle Okula" Projesi kapsamında Hakkaniye Köyü Ortaokulu öğrencilerine bisiklet eğitimi verildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Hakkaniye Köyü Ortaokulu yönetici ve öğrencilerinin bisiklet eğitimi için Yahya Kaptan Mahallesi'ndeki bisiklet eğitim merkezine geldikleri bildirildi.
    Bisiklet Trafik Eğitmeni Salih Korkmaz tarafından öğrencilere önce bisiklet ile ilgili teorik bilgi verildiği ifade edilen açıklamada, daha sonra öğrencilerin bisiklet kullanmalarının sağladığı kaydedildi.
    Açıklamada görüşlerine yer verilen Müdür Vekili Gökhan Dumrul, öğrencilerden birçoğunun bisiklet kullanmayı ilk kez öğrendiğini belirterek, İzmit Belediyesi'ne teşekkür ettiğini dile getirdi.
    Öğrencilere eğitim sonunda sertifikalarının verildiği ifade edildi.

25 Ocak 2013

İslam Gölge ve gok bunu beğendi.
  2. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    aslında bende okula bisikletle gitmek istiyorum 6 km yol var zaten 10 dk sürerde sırt çantasıyla nasıl olcak sorun orda

3. Msgl

Msgl Forum Bağımlısı

Adı:
    Musa
    Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    2.5 yıldır bisikletle gidiyorum okula, servisçilere baka baka giriyorum okula :D O duygu yeter zaten :D

4. deniz öztürk

deniz öztürk Yeni Üye

Seviye:
    :winkenlux:winkenlux