Hayaldi gerçek oluyor (Türkiye Sahil Turu)

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
GOPR3325_1466683823111_high.JPG
@Battutaettanci
Çok teşekkür ederim,Amin inşallah

• Beğen
Tepkiler: camoko06
Scudo

Ahmet Teke

Daimi Üye
Tepki
285
Bisiklet
Scott
Ayağınıza kuvvet!

Tebrik ediyorum, güzel bir rota, yapmak istediğim bir rota. Kazasız, sorunsuz, tadı damağınızda kalacak güzel bir tur olmasını diliyorum. İzmit'te eşlik etmek istiyorum size, haber etmezseniz darılırım :) Yolunuz açık olsun, keyifli pedallar.

SerhatAtan

Aktif Üye
Tepki
289
Bisiklet
Dahon
Güzel bir rota ve şimdiden fotoğraflarla konu daha da çekici bir hâle gelmiş.

Yolunuz açık olsun.

Tasogare

Forum Bağımlısı
Tepki
1.340
İsim
Mugen
@Gezginiks hangi saatler arasında pedallıyor, ne zaman mola veriyorsunuz ? sıcakla nası başa çıkıyorsunuz :) serik diyince aklıma geldi de, serik'in ismi serin olmalıymış, tabelaya klimamı koymuşlar nedir geçer geçmez esmeye başlıyo :)

• Beğen
Tepkiler: near cosmos

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
@Ahmet Teke

Teşekkür ederim hocam.Izmite gecermiyiz bilmiyorum.Istanbuldan sonra Karadeniz kıyısından devam edecez çünkü

@SerhatAtan

Çok fotoğraf varda fırsat bulamıyorum :)

@Tasogare

Güneş doğmadan basliyor,Hava kararmadan bir merkezde olmaya çalışıyoruz.Genellikle 11-2 arası yolda olmamaya çalışıyoruz.Sıcağa alistik,amele yanığı bütün vucudumuzda :) özellikle ayaklarimizdaki sandalet izi garip dövme şeklini aldı.Serik te esinti görmedik olduysada sıcak etmiştir :)

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
@Veysel Clouser
Teşekkür ederiz

Bugün Antalyada konakliyoruz , Perge antik kenti ve Kurşunlu selalesini ziyaret edeceğiz.Bakalım degecekmi

Kurşunlu şelalesi çağlayan olarak tatmin edici değildi ama doğası gerçekten muhteşemdi.Giriş ücretli 6 tl kişi başı

GOPR3336_1466789448888_high.JPG

Perge antik şehri ise gerçekten öle 1-2 saatte bitecek biryer değil.Zamanımız orta derece kasabası kadar büyük.Büyük bir caddesi var,Tam ortada fiskiyeden akan suyu taşıyan uzun bir havuz,havuzun iki yanında parke taşlı yol,yolların kenarında dükkanlar.Muhteşem bir dizayn.heryerde dikili taşlar.Dünyanın en sağlam kalan stadyunlarindan biri pergede,Ayrıca büyük bir tiyatro yada sahip.Kesinlikle gezilmesi gereken biryer.

GOPR3364_1466789392936_high.JPG

Şuan Kemere doğru pedalliyoruz,varsa tavsiye edebileceğiniz kamp alanı açığız :)

rsomuncu

Üye
Tepki
30
İsim
remzi
Bisiklet
b'Twin
yolunuz açık olsun valla hayallerin peşinden koşmak bu olsa gerek

• Beğen

Saikou

Forum Demirbaşı
Tepki
336
İsim
Ali B
Bisiklet
Scott
@Gezginiks Kemer'e 5 km kala Kindilcesme var. Cocuklugumuzun tatilleri orada gecti. Buzdolabi, elektrik, market vb. Var.

Kemere giderken 2 tane uzun tunel var. Dikkatli olun.

• Beğen
Tepki
70
İsim
TUNÇ ŞENEL
Çok büyük cesaret ... Hayranlık duydum ... Trakya Tekirdağ Merkezdeyim . İhtiyaç ne olursa olsun elimden geleni yaparım ...Ulaşmanız yeter ...Yolunuz açık olsun ....

• Beğen

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
@rsomuncu

Sanırım tam tabiri

@Mrttkgz
Teşekkür ederim

@Saikou

Tunelleri geçtik kaldırım vardı rahat oldu.Sanırım kemeri geçeceğiz,yoksa az mesafe yapmış oluyoruz

@tunç şenel

Çok teşekkür ederim.Oradan yüksek ihtimalle geçeceğiz.Bir ihtiyaç olursa emin olun irtibat kurarim :)

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
@Gezginiks

Yolunuz açık olsun İnşaallah. Bende birkaç resim ekleyeyim pergede gezdiğim yerler ile ilgili. Mükemmel bir yer. Tabi Antalya nın mükemmel olmayan yeri yok gibi :)

75.jpg 78.jpg 79.jpg 80.jpg 81.jpg 82.jpg 83.jpg 89.jpg 90.jpg

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
@BF Okuru

Aynen yaparken çok keyif aldım :)

Kumlucada orman yangını duymustuk,şimdi adrasan civarında da yangın başlamış,bulutların rengi değişmeye başladı,caanim ormanlar kul oluyor yazık.Umarım olimposta sıkıntı yoktur
IMAG0739.jpg

ÇAMKOMLU

Daimi Üye
Tepki
431
İsim
HASAN
Bisiklet
Diğer
Yolunuz açık olsun. İç Anadolu yerine Güney Doğu Anadolu'dan dönmeyi tercih ederseniz Mardin'de sizi konuk ederiz.

• Beğen

Gezginiks

Üye
Tepki
250
İsim
Mustafa Doğan
Bisiklet
Scott
@ÇAMKOMLU

Normalde hedefimiz Gürcistan.Icanadolu ya maddi imkan ve zaman yeterli olursa geçeceğiz

• Beğen

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Efendime söyleyeyim : Yolunuz hep açık, gününüz bol pedallı olsun. Diyar-ı Bekir'den sevgi ve selamlar olsun.
Saygılarımla.

• Beğen