Havalı dedik! İşte benim havalı oyuncaklarım

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Vayy.Aramızda böyle bir profesyonle görmekte çok güzel :)
Ama artık yaylılardan sıkıldım.Bir tane de pcp alacağım :)

• Beğen
Tepkiler: Burçak Erbil
Scudo

Burçak Erbil

Forum Bağımlısı
Tepki
2.691
@M.Burak KARADAĞ

Profesyonel sayılmam, birkaç yarışmaya katılmıştım işte.. Son zamanlarda da çıkıp atış yapamıyorum hiç. Evde, poligonda da zevki olmuyor gerçekten. Doğada gezinip atış yapmak lazım. Zaten insanlarımız dağ tepe her tarafı hedefle doldurmuş sağolsun! (kola kutusu, yağ tenekesi vs şeklinde..)

• Beğen
Tepkiler: M.Burak KARADAĞ

sadana

Forum Bağımlısı
Tepki
2.319
Bende heves ettim aldım ama geri sattım.Yıllar önce ,arkadaşın yanına gittim ve bir kaç tane kuş vurduk.Ben o günden sonra tiksin.Yine deniyeyim dedim ama yapamadım.Gerçi sizin ki hobi.:) Paylaşım için sağ ol kardeş.

• Beğen

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Selam, bir zamanlar walther cp99 kullandım, keyifli bir silahtı, görsel oalrak ise birebirdi. Zoraki almayı düşünüyorum, pelet aıyor değil mi, 5.5 mi, biraz ayrıntıya gerirsniz sevinirim.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@Yusuf Z. Şipal

Abi 4.5 ve pellet atıyor.İlk sayfayı ayırntılı bir şekilde okursan ayrıntılı bilgi orada mevcut :)

@ugur T

Abi havalı Türkiyede oyuncak silah statüsünde ruhsat istemiyor.Ama oyuncak dediğime bakma fazlasıyla öldürücü.

@Yunus YILMAZ

:) Abi gönderme varmı altında :)

hakano

Daimi Üye
Tepki
313
Daystate Air Ranger: Muhtemelen havali (pcp) tufekte gelinebilecek son nokta. Uzak mesafe (yani gercekten uzak mesafe) isabetli atislar mumkun. Hatta bu konuda tescilli olmayan bir rekor Turkiye'de kirilmis gibi gozukuyor. Link'e bir goz atin: (link)

• Beğen

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Vuhuuu hakan abi bu... bu... izzah edilemez birşey.
Türkiyede de satışı var.Fiyat el yakıyor ama.Bu fiyata yivset tüfek alırım.Gerçi ruhsattı falan derken daha pahalıya gelir ama olsun.
(link)

• Beğen
Tepkiler: hakano

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Offf geçen bir tane Daystate Air Ranger kullanma fırsatım oldu poligonda.Yemin ediyorum yok böyle bir olay.Sesi benim yaylı gamo tüfeğimden az.Ama etkisi.Offf 30 metre de hedef kağıdına açtığı delik uzun 9 luk kalaşnikof mermisi ile aynı.Ahhh param olsa da alsam.

• Beğen
Tepkiler: hakano
Tepki
7
selam, ben de havalı tabanca almayı düşünüyorum.
bir çok konuda kafam karıştı. co2tüplü mü yoksa kurmalı bir tabanca mı almalıyım?
co2 tüplü silahlar içinde beretta elite2, umarex baby desert eagle, crosman c31 modellerini inceliyorum.
bir de kurmalı model olarak gamo p900 modeli hoşuma gitti. .
bu tabancaları kullanan yada hakkında detaylı bilgiye sahip arkadaşlardan yardım bekliyorum. . bu arada bütçem en fazla 200 tl. .
şimdiden teşekkürler. . selamlar. .

djayo

Forum Demirbaşı
Tepki
388
Ne olursa olsun. Her türlü silaha karşıyım... Bisiklet forumunda yersiz olduğunu düşünüyorum.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@djayo

Bende sizin bu görüşünüzü yersiz buluyorum ama gerek duymadıkça dile getirmiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: hayreddinuslu

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Fırat abi gidilir hemde süper av yaparsın ama vuracağın tavşandan öteye geçmez.

Hayreddin abi telefonumdan giriyorum sana ancak yarın yardımcı olabilirim desem sende beni mazur görsen?

• Beğen
Tepkiler: hayreddinuslu
Tepki
7
Ne demek Burak kardeş, ben bekliyorum merakla :)
ilgin için teşekkür ederim bu arada :)
2 hafta içinde kısmetse alacağım tabancayı, tavsiyeleriniz ve görüşlerinizle doğru bir modele karar veririz inşallah.
iyi akşamlar, selamlar.

silverfox

Üye
Tepki
37
@M.Burak KARADAĞ
silahlar gösterilir mi? benim bildiğim gizli bişeydir silah. vardır ama gizli bir hobidir? yanlış mı biliyorum?

• Beğen

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
@silverfox

Benim için değil abi.Ben birçok müsabakalara da katılan bir insanım.Ama hiçbir atıcı abimden de böyle birşey duymadım.
İnsanlara gözdağı vermek için gösterilmesi hoş değildir hiçbir zaman için ama böyle bir başlık altında açılmasını ne ben nede büyükleriatıcı abilerim yanlış karşıladı. :)