Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hatırlatma...

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında enver avcı tarafından paylaşıldı.

1. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    arkadaşlar herkese merhaba.önemli bir konu için buradan duyuru yapmak istedim.çünkü çok az insan forumun en alt sayfalarına girip diğer konulara ve başlıklara göz atıyor..bu konuya buradan yorum yapmamanızı rica ediyorum.forumun ana sayfasını açtığınızda en aşağıda forum cafe var.lütfen oraya girip haber ve duyuruları inceleyin.şikayetleri gözönüne alın. TÜRKİYEDE BİSİKLETÇİLER NASIL KAZIKLANIR konulu yazıyı okuyun ve face de twitter da arkadaşlarınızla paylaşın lütfen.varsa bunlar gibi kazıklama sevdalısı kurum isimlerini buradan deşifre edelim..kalkıp ido ya belediyelere protesto gösterileri yapan bizler ufak bi işletmeye mi göz yumucak..lütfen paylaşın ve yorumlarınızı esirgemeyin... moderatör arkadaşlardan da yazının bir iki gün burada kalmasına müsade etmelerini rica ediyorum..

2. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    http://www.pedalbisiklet.com/default.asp?git=4

buda malum kurumun mail adresi.lütfen tepkilerinizi kısaca da olsa yazıp yollayın.enver avcı'ya ve diğer mağdurlara yapılan kazıklama girişiminden duyduğunuz rahatsızlığı belirtin... yazdığınız maili'de buradan paylaşın arkadaşlar.herkes görsün...

3. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    cafe forumu takip edelim lütfen.ana sayfada en alt kısım...

Mehmet Ser bunu beğendi.
  4. enver avcı

enver avcı Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    cafe forumu takip edelim lütfen.ana sayfada en alt kısım...