Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hatay arsuz

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında barhan tarafından paylaşıldı.

1. barhan

barhan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Hatay, Arsuzda tatil planlamaktayım bu bölge dağ bisikletine uygun mudur? Rota tavsiyesi olan varsa mesajlarınızı bekliyorum.

2. GoMMeS

GoMMeS xrs040 2015

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    merhabalar

öncelilkle dağ bisikletine çok uygun olduğunu söylemek isterim, deniz kıyısından içeri doğru bir miktar ova ardından yükselen dağlar hem de yemyeşil. özellikle arsuz üzerinden konacık köyü sonrasında dağ yamaçlarını takip ederek samandağına kadar ilerleyen bir kısımında dar bir asfalt yol bir kısmı toprak yol yaklaşık 35 km. siz ne zaman düşünüyorsunuz gelmeyi? ben şu an antakyadayım ama yıllık iznimi alınca önümüzdeki hafta ben de arsuzda olacağım inşallah.. beraber de turlayabilirz :) selamlar.

barhan bunu beğendi.
  3. AydınGünaydın

AydınGünaydın Bisikletkolik

Seviye:
    Hocam giderseniz fotoları bekliyoruz. Pek foto çekmeyi sevmiyorsunuz ama bu sefer bekliyoruz. saygılar sevgiler

barhan bunu beğendi.
  4. GoMMeS

GoMMeS xrs040 2015

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    baran bey mesaj sayım yeterli olmadığında özel mesaj gönderemiyorum. ben geçen hafta iznimi kullandım dediğim yoldan bisikletle gittim. http://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=88078
    belki görmüşsünüzdür ama yukarıdaki linkte paylaştım az da olsa bi kaç fotoğrafı. ben 12 ağustos gibi olamayacağım arsuzda ama sormak istediğiniz bişey olursa benimle irtibata geçebilirsiniz.

5. everon

everon Yeni Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    07 ağustos sonrası bir hafta boyunca iskenderun soğukoluk arası binmek isteyen olursa ben uygun olacagım yinede başka planları olanların rotalarını bana yazmasını isterim bu arada soğukoluk sarımazı tarafından çıkıldıgında 18.6 km ve 800 metre yüksekliğindedir

marule bunu beğendi.
  6. Taylan Atanur

Taylan Atanur Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Hocam Samandağ'da Vakıflı köyüne gidin biraz rampa var ama eğleneceksiniz temin ederim.Yanınızda çanta olsun alışveriş yapabilirsiniz köyde. Ceviz reçeli efsanedir. :)