Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hastasıyım Almam lazım CCT Team :boese157:

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında İsmail Emir tarafından paylaşıldı.

1. İsmail Emir

İsmail Emir Aktif Üye

Seviye:
    Merhabalar; aşağıdaki yabancı siteden bu bisikleti nasıl bu fiyata getirebiliriz ? Ödeme kısmında çok ağır olduğundan gönderilemediğinden ve başka bir yol için irtibata geçmem gerektiği gibi bir şey yazıyor malum ingilizce yok google çeviriciden bu kadarını anladım. Aynı bisikleti Almanya da nerede bulabilirim bilgisi olan var mı ?

http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=71816

2. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Linkteki fiyat sadece 50 cm kadro boyu kaldığı için kampanyalı bir fiyat. 50 cm kadro sizin için uygunmudur?

3. İsmail Emir

İsmail Emir Aktif Üye

Seviye:
    Boyum 168 bacak boyum 72 50 cm kadro sıkıntı olur benim için zaten kargoyla getirmenin anlamı olmuyormuş sitede araştırdığım kadarıyla. almanya ya her hafta giden bir abim var onunla gidip getirmeyi deneyeceğim ama orada hiç bir yer bilmiyorum.

4. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Sizin gitmenize gerek yok. Belirli bir ikamet adresi varsa almanyada oraya sipariş verdirip abinize getirtebilirsiniz...

5. İsmail Emir

İsmail Emir Aktif Üye

Seviye:
    Güvenilir bir ikamet adresi olduğunu zannetmiyorum orada tır sürücüsü olduğu için yükü bırakıp geri geliyor.

6. İsmail Emir

İsmail Emir Aktif Üye

Seviye:
    Merhaba, konuyu açalı beri düşünüyorum da yurt dışından bisiklet almak okadar cazip değil. İngiliz sitesindeki kampanyalı fiyatı görünce heyecanlandım malum pazara limon almaya giden adam bile limonu bırakır o bisikleti alır :D Avrupa vatandaşlığım olduğundan Almanya'ya kadar masrafsız gitsem oradan ingiltere'ye geçmek mesele. Alman sitelerinde ki fiyatlarıda araştırdım ingiliz sitesi kadar uygun fiyat yok ultegra al kadro yol bisikletlerde. 4000-5000 TL vermeyide düşünmüyorum şuan da bu yüzden canım yurdumdan 2000 lirayı geçmemek koşuluyla işe gidip gelmek için deore bileşimli ön amotisörlü 1,15 mümkünse 28'' continantel lastikli bir bisiklet toplamayı düşünüyorum. Bütçemin içinde ayrıca kask ve ön arka flaförler dahil etmek istiyorum sizce bu fiyata toplayabilirmiyim ve parçalar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Saygılar.