Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

haşim okyay bey veya diğer yönetici arkadaşlar

Konu, 'Site Hakkında Genel Konular' kısmında ömer karaman tarafından paylaşıldı.

1. ömer karaman

ömer karaman Yeni Üye

Seviye:
    Sevgili arkadaşlar sitenizde henüz yeni sayılırım ama 2 gündür bir ilan yüzünden ecel terleri döküyorum.
    Dün 3 kere bisiklet ilanı vermek isteyip başaramamıştım bir arkadaşımız resim olmadığı için ilanın yayınlanmadığını söyledi ve bir şekilde bir makine bulup resimleri yükleyip konuyu açtım.
    Bugünse açtığım konuya birsürü ö.m geliyor ama ben hiçbirine cevap yazamıyorum çünkü 50 mesaj doldurmam gerekiyormuş. Hadi oda tamam bende sitenin tanıtım bölümüne bisiklet tanıtımı yapan arkadaşlara hayırlı olsun gibisinden mesajlar atmaya başladım ve az öncede haşim okyay adlı yöneticiden bu mesaj geldi

''Yorum amacı taşımayan, kopyala/yapıştır tarzı mesajlarınıza devam ederseniz, siteden uzaklaştırılacaksınız.''

Ben şimdi ne yapayım?????

Fatih Ertörün bunu beğendi.
  2. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    50 mesaja ulaşmanın başka yolları da var.

Bir yazıyı kopyala/yapıştır yapmaktansa, yapılan paylaşımlara, gezi-tur bölümündeki konulara bakabilirdiniz. Bu konulara gönlünüzden geçen düşüncelerinizi de yazabilirdiniz. Böylece daha az dikkat çekerdiniz.

Ama siz işin kolayına kaçıp, mesaj yazdığınız konunun içeriğini dahi bilmeden, eklenmiş fotoğrafına bile bakmadan kopyala/yapıştır yapıp mesaj çoğaltıyosunuz.

Bu da bende, burada sadece bisiklet satışı için bulunduğunuz anlamını çıkartıyor.

Böyle bir düşünce ile burada bulunan birisine, söyleyin ben ne yapayım?

Bora ve Bülent ÖZER bunu beğendi.
  3. ömer karaman

ömer karaman Yeni Üye

Seviye:
    :) Haşim bey adamı paçasından yakalamayı çok iyi biliyorsunuz gerçekten.
    Ama benim siteye üye olmamın nedeni bisiklet satmak değil güzel bir bisiklet alıp bisikletler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmaktı. Şu anda bisikleti satmayı düşünüyor olmam bu yüzden burada olduğum anlamına gelmez neyse sizler daha iyi bilirsiniz.
    Bana kolayına kaçıyor diyorsunuz ama benim maksadım sadece bana mesaj atan insanları boşuna bekletmek.
    Sizin dediğiniz gibide yaparım ama bu benim enaz 3-4 saatimi alır benden acil cevap bekliyen arkadaşlara birşeyler söylemem gerekmezmi hatta bu yazdıklarımda ö.m yoluyla yollanması gereken yazılar bence yönetim bu 50 mesaj sınırını sağlıksız bir uygulama.
    Yinede alakanız için teşekkür ederim, sizden son bir ricada bulunucam yolladığım satılık ilanıma acaba benim adıma cep telefonumu yazarmısınız 0/535/279 73 27 irtibat için ö.m atmasınlar yanıt veremiyorum diye.

4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Telefon numaranızı ilanınıza ekledim. ;)

5. Nedret Günaydın

Nedret Günaydın Onursal Üye

Seviye:
    forum'umuzda pek yeni sayılmazsınız nerdeyse 1 yıl olmuş sizin üyelik tarihinizden itibaren,forum kurallarını az çok bildiğinizi tahmin ederek ilanınızla ilgili iyi satışlar diliyorum.

6. ömer karaman

ömer karaman Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkürler.