Hasan Berk Baysal kardeşimiz vefat etti

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
Tüm bisikletli arkadaşlar lütfen bu gruba üye olsun ve arkadaşlarını da davet etsin. Şimdi sosyal sorumluluk zamanı. Bisikletli ölümerine dur demeyeceğiz artık Türkiye'yi ayağa kaldırma zamanı!..(link)

Scudo

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
ben artık bu olayları eğitimsizlikle, saygısızlıkla falan açıklayamıyorum... bu olanların hepsi aleni bi gerizekalılık/akıl tutulması göstergesi... yolun kenarında bisiklete binen kişiyi bağırarak veya yakın geçerek korkutmak; üstüne muz kabuğu/şişe atmak, eğer bi insanı eğlendirebiliyosa, o insan gerizekalıdır... bunlarla eğlenebildiği yetmezmiş gibi yaptığının bi sonraki adımının ne olacağını da idrak edememektedir...

@ebubekir sözbir

arada kaynamasın ebubekir bey... ayrı bi konu açsanız daha iyi olur kanımca..

can akıncılar

Forum Bağımlısı
Tepki
897
Bisiklet
Salcano
(link) Fatsa'da yapılan turumuz...Planlaması ve Afişleri Bir abimle hazırladık lakin Ateşlendiğim için ben tura katılamadım...

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@can akıncılar

Şükürler olsun ki Hasan Berk Baysal arkadaşımızın katili yakalanmış. Şu an sorgudaymış. Şükürler olsun Yarabbim. Berk'i anacağımız şu günde bize ilaç gibi geldi haber.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
gelişmlerden haberi olanlardan haber beliyoruz...

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@CandanC(link) en son aldigimiz bilgi ust mesakda pazar gunu buyuk capli bir organizasyon var desteklerinizi bekliyoruz

Kizilay guvenpark meydaninda

Emrah GÜLEZ

Forum Demirbaşı
Tepki
190
Bisiklet
Merida
Allah rahmet eylesin. Bu gibi olaylara engel olmak çok mu zor bisiklet yolları yapmak ve saygı göstermek çok mu zor. Bu ülke ne kadar empati yoksunu hiç mi düşünmüyor karşısındakinin koruması yok çarptığında ne olacak insan hayatı bu kadar mı ucuz. Bunun arkasındaki aile ne olacak diye düşünen yok yazık ya ben anlamıyorum. İnsanlar nasıl bu kadar cahil olabiliyor.

Ahmet Fidancı

Extrem Yol Grubu - Extrem Dağ Grubu - İZMİR
Tepki
870
İsim
Ahmet Fidancı
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Üzüntü ile okudum. Önemli olan bunun son ve örnek olması. Bu sürücülerin uyarılması vs ile olacak olay değil. 1.5 metre yaklaşmaması gerekilen bisikletliler her gün dolmuşlar tarafından sıkıştırılıyor. Peki sorarım size bu sıkıştırmadan dolayı ceza yiyen varmı? YOK...
Burada iş polislere düşüyor, Meclise düşüyor. Artık temiz bir dünya için motorlu değil motorsuz araçlar için düzenlemeler yapılmalı ve geçiş önceliği almalıdır. Yaya ayağını indirdiğinde duran araç bisikletin üzerinden geçiyor. KANUNLAR ve YAPTIRIMLAR BEKLİYORUZ. Bununla ilgili bir konu açacağım. Bisiklet ve benzeri araçlar için trafik kuralları ve diğer araçların motorsuz araçlara duyarsızlığı karşısında yemesi gereken ceza ve yaptırımların artırılmasını gayret ederek sağlayacağız inşaallah. Desteğinizi bekliyorum.

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
@ebubekir sözbir

çok kalabalık ve ses getiren bir organizasyon olacağını umuyorum...
ben katılamıyorum ne yazık ki, ankara dışında olucam, internetten takip edebilicem.

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Umarım katil şerefsiz uzun yıllar içerde yatar da aklı başına gelir. Şu ülkenin cahil, eğitimsiz insanından gına geldi artık

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
@Furkan Çınar
Furkan katil yakalndi zaten dunde sorgudaydi ornek olmak icin guzel cumleler kullanmani tavsiye ederim

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
@ebubekir sözbir

toplum tarafından önemsenmeyip daha çok ezilmek istiyosanız siz güzel cümleler kullanmaya devam edebilirsiniz bu sizi onların gözüne saf olarak gösterecek, ben anladıkları dilden konuşmayı tercih ediyorum çünkü bu medeniyetsizler güzel cümlelerden anlamazlar

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
arkadaşlar gelişmelerden, son durumdan haberi olan var mı ?

ouzoo

Aktif Üye
Tepki
75
İsim
Oğuzhan
Bisiklet
Sedona
Allah rahmet eylesin, toprağı da gönlü gibi bereketli olsun inşallah.. Hiç bir zaman gereken özveriyi göremeyeceğiz bu ülkede. Bundan 10 sene sonra da İstanbul veya Ankara da, Konya kadar bisiklet yolu olacağına inanmıyorum. Yazıklar olsun...

Tepki
0
''Toprağı bol olsun'' deyimi,gayrimüslimler için kullanılır.....

Mevtanın tuhunu incitmeyelim....

Allah rahmet eylesin...

Ferhat Köse

Forum Bağımlısı
Tepki
8.464
Bisiklet
Bisan
Zanli yakalanmis.asiri alkollu oldugunu agaca carptigini beyan etmis.su an tutuklu

(link)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.334
Allah rahmet eylesin. Ailesine sabır versin. Bu son olsun dilerim. Bu alkollü sürücüler zıkkım için..

Aldora Road Team

Daimi Üye
Tepki
141
İsim
Üzeyir Sağlık
Bisiklet
Carraro
Abime allah rahmet eylesin çok üzüldüm.

Sabri YILDIRIM

Daimi Üye
Tepki