Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

HARD ROCK DISK PUNK vs SEDONA 721 vs GIANT RINCON vs SCOTT SUB40 vs GHOST SE TW

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında emreqb tarafından paylaşıldı.

1. emreqb

emreqb Yeni Üye

Arkadaşlar, merhaba

Diğer herkes gibi ben de bisiklet alma sevdasına girdim ancak ürün yelpazesi almış gitmiş.

max 1.100 tl ye kadar disk fren almak istiyorum. Aklımda specialized var ancak markaya para vermek konusunda yorum almak isterim.

2. Elifaydin

Elifaydin Yeni Üye

Seviye:
    Yaklaşık bir aydır Hangi bisikleti almalıyım diye düşünüp araştırmalar yapıyordum. Kronun dag bisikletlerinden birini alacaktım sonra sehir/tur bisikletlerinin benim icin daha uygun oldugunu düşündüm. Trek, scott ya da specializedin hybrid modellerinden birini alacaktım ki specialized rockhopper comp aldım bugün ve iyi ki almisim dedim. İyi ki dag bisikleti tercih etmisim bu bisikletle ilk turumdu ama asla pişman olacağını düşünmüyorum. Hardrock serisi de benim beğendiğim bir seriydi. Donanım olarak düşündüğünüz model ne kadar benziyor Bilmiyorum, size yardımcı olabilir miyim bilmiyorum ama Kadikoydeyim isterseniz deneyebilirsiniz bisikletimi. Severek binmeniz ve içinize sinmesi cok onemli bence. Cebinizden belli bir para da çıkacak az buz da degil umarım yapacağınız tercih sizi mutlu eder.

3. Elifaydin

Elifaydin Yeni Üye

Seviye:
    Bu arada yanlış anlaşılmasın lütfen, Specialized ortalama 2-3 hafta önce tanıştığım bir marka. Ben de cok yorum yapanımın marka icin de çalışmıyorum. :) Sadece yardımcı olmak istedim.