Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

harcırah ödemeleri

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında mustea7 tarafından paylaşıldı.

1. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    az önce federasyonu aradım alanya mtb yarışının ve fethiye yol yarışının harcırah ödemelerinin ne zaman yapılacağını sordum.Ödenek bekliyorlarmış muhtemelen 2side cumhurbaşkanlığı turu sonrasında yatar 22sinde falan.23ünde adanada teknik toplantı olduğuna göre

emre arıkan ve emrullah bunu beğendi.
  2. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Nerdeyse 1 ay geçti üzerinden hala beklemedeyiz bakalım...
    Ama bende Cumhurbaşkanlığı turundan önce yatıracaklarını hiç sanmıyordum..

ZekiAlper ve emrullah bunu beğendi.
  3. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    ben turdan sonra yatacağını zannetmiyorum asıl ama neyse turda o kadar para harcıyolar adamlara prim falan veriyolar masraflar çok oluyo biz gene arada kaynayacağız gibime geliyo

emrullah bunu beğendi.
  4. emrullah

emrullah Forum Demirbaşı

Seviye:
    federasyonu geçen hafta armıştım genel sekreterimiz şehir dışında toplantıda o gelince bu hafta mutlaka harcırahlar ödenecek dediler ama bir icraat yok.federasyonda kimin eli kimin cebinde belli değil.bizde burada kendimizi parçalayalım birdahaki yarış için verdikleri 3 kuruş harcırah onuda millet telefon parasına yatıracak bu gidişle.burada konuşmamızda boş zaten federasyondan bir kişinin bile bunları okuduğunu sanmıyorum mail atıyosun adamlar ona bile cevap vermiyo daha ne olsun.

sadana ve d.berkay bunu beğendi.
  5. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    okumasalarda elbet kulaklarına gider

6. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    her yarıştan sonra aynı muhabbet

sadana, burcu_challenger ve ENDORPHIN bunu beğendi.
  7. Ali AKTAŞ

Ali AKTAŞ Forum Bağımlısı

Seviye:
    Turun masrafaları başbakanlık ülke tanıtım fonundan sağlanıyor, bildiğim kadarıyla.

8. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    sürekli sizleirn yerinde ben olsam spor genclik bakanlığına hata meclise bile yazarım o zaman bakın nasıl paçaları tuutşur inanın bunu herkes yapza ses getiri inanın

emrullah bunu beğendi.
  9. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    ya federasyonunda pek bi suçu yok gibi devletten ödenek bekliyo neticede

10. d.berkay

d.berkay Onursal Üye

Adı:
    Demir Berkay
    Bisiklet:
    Marin
    Seviye:
    Ya Musti sen cidden inanıyor musun devletten hala ödenek beklendiğine?
    Yarışlar yapılalı 1 ay olmuş daha mı ödenek çıkmazmış devletten!
    İstediler mi bir güne çıkarttırırlar o ödeneği (Günahlarını almak gibi olmasında elkide aldılar şu an hesaplarında işliyor güzel güzel)... İşte insanoğlu böyle bak neler neler düşünüyoruz, bizlere bu fırsatı vermemeleri gerekirdi açıkcası.. Çok üzücü.. P.tesi günü bende arayacağım federasyonu...

Bulunmaz, Ali AKTAŞ ve Mert Bağcılar bunu beğendi.
  11. mahmut aslan

mahmut aslan Aktif Üye

Seviye:
    arkadaşlar ne kadar para ödeniyor bu yarışlarda? bi limiti var mı, yoksa aldıkları ödeneğe göre mi belirliyorlar?

bu arada umarım alırsınız paraları, anladığım kadarıyla bu para çok fazla değil yani tüm masraflarınızı karşılamicak.Ama işin şeffaf olmaması canınızı sıkıyor sanırım.

mustea7 bunu beğendi.
  12. Şansal Uysal

Şansal Uysal Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Keşke bu kadar basit olsa

13. emrullah

emrullah Forum Demirbaşı

Seviye:
    şimdi bu yarışa katılan bir çok sporcunun sponsoru var.birde sponsoru olmayan arkadaşları düşünelim öğrencisi var işcisi var sırf bu sporu sevdiği için borç alıp bu yarışlara katılan arkadaşlar var bu para azda olsa onlar için bir sonraki yarışa katılım demek.ama federasyon bu şekilde devam ediyo yoluna sonu hayırlı mı hayırsız mı bilinmez.
    Devletten ödenek beklendiğine ben inanmıyorum herşey ortada arkadaşlar.bizim buradan alacağımız harcırah bizi ne zengin eder nede fakir ama bütün sporcuların alacağı harcırah bir araya gelirse federasyonumuz belki zengin olur buyursunlar güle güle kullansınlar.

sadana, d.berkay, Ali AKTAŞ ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  14. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar hiç kendimizi avutmaya gerek yok bu iş yılardır böyle harıcrah yatmadı derler halbbuki yalan derin uzun meselelr lafın kısası burda kendi aramzıda üç beş yazı yazarak birbirmizi bilgilendirmekten öteye gidemeyiz bence konuyu herkes taşısın yüksek mercilere sonuçta interent postası var sürekli yazın ama tabi sizler çıban bölgesine yazıyorsunuz ama asıl bedeni işletene yazın bildirin aktarın birde yılmadan sürekli yazmalsınız biliyorsunuz türkiyede işler azda olsa farklı işliyor ama sırf şu forumda herkez birlik olsa çok şey aşılır bir sürü spordan anlayan spor yapan üyeler mevcut artık koyun gibi bakmaktan aramzıda yazışmaktan sa yazın meclise yetkililere yani böyle bu şekilde baskı yapmaz iseniz hakınızı almasınız birde hakının peşine herkes düşmeli aman 5 kuruş ne olucak haram olsun denirse zaten damlaya damlaya göl olur neyse epey uzun bir konu ama şu kendi sırırlamrızı aşıp bişeyler yapın bence

emrullah, mustea7 ve ZekiAlper bunu beğendi.
  15. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    mesela ben öğrenciyim ferdi yarışıyorum hem mtb hem yol yarışlarına katılıyorum eğer paranızı idereli bir şekilde harcayıp gereksiz masraflardan kaçınırsanız paranız yetiyor.3 günlük bir yol yarışında 3 günlük yarış + 1 gün teknik toplantı + yol yarışı *2=6
    6*20=120 + yol parası il müdürlüklerinden gönderilen fiyatlara göre belirleniyo ama galba harcırahlara zam geldi 20 yerine 25 oldu buda toplamda 30 liralık bi para ediyo yani yol parasını 40 lira hesaplarsan gidiş dönüş 80 lira +150= 230 lira:in:

mahmut aslan bunu beğendi.
  16. heng

heng Forum Demirbaşı

Seviye:
    gerçeği söylemek gerekirse federasyonda çalışan arkadaşımdan biliyorum.Ben sizin gibi aylar beklemiyorum yarış bittikten sonraki hafta gidip paramı alıyorum diyor...arkadaşım hakem olarak çalşıyor...

Yani iş şuna geliyor "el elin eşeğini türkü çağırarak arar"...Federasyonun bizi yarışlarda figüran olarak kullanıyor biz olmasak bu yarışların tadı olmayacak

geçen sene son yarışta alanya kızılalan'da yarış bittikten sonra hacırah listesini doldurdum osmanı yana yana arıyorum...Buldum kağıdı verdim...o sırada osman(federasyonun adamı) lassa takımına dereceye giren adamlar için kaptana yanımda para verdiğini gördüm..Dedim: "biz almak için 30 kez federasyona çıkalım paramız yatmadı diye..." osman susarak arabaya binip kaçar...

Kıssadan hisse :: lassa veya diğer takımlarda yarışanlar insansa biz neyiz???

17. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    bence herkes şikayet etmeli nereye bilmiyorum sonuçta federasyona gidip şikayet zaten saçma gelir bence başka mercilere bilidrilse belki işler değişir neyse artık daha fazla yazıp cizmenin alemi yok hep uzadıkça uzar böyle bir duvarların arasında sıkışmış gibi çare aramaktansa bişeyler yapmak için herkes medeni cesaretini toplasın işe koyulsun derim

18. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    federasyondan daha yüksek mercilere yaptıpınız şikayetler bisiklet sporunu adını kötüye çıkartır bu sefer federasyonda alacağını alamaz olur iyice ortada kalırız bu yüzden bunu federasyonla konuşmak gerektiğine inanıyorum

burcu_challenger bunu beğendi.
  19. İLKER TAŞ

İLKER TAŞ SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......

Adı:
    İLKER
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bakalım ne zamn yatacak sabırla bekliyoruz

20. mustea7

mustea7 Forum Bağımlısı

Seviye:
    adana'dan önce yatar heralde