Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Haramidere'den Selamlar

Konu, 'İstanbul Avrupa' kısmında Gökhan B. tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan B.

Gökhan B. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba,

Haramidere - Beylikdüzü bölgesinde yaşıyorum. Avcılar ve Büyükçekmece bölgesinde oturan arkadaşlarım var. birlikte turlar yapıyoruz ancak bisiklet üzerindeki vaktimin çoğunu Haramidere-Büyükçekmece-Haramidere, Haramidere-Avcılar-Sahil-Avcılar-Haramidere güzergahlarında "tek başına" yol yaparak geçiriyorum. muhabbet etmek güzel ancak ben uzun yol yapmayı daha çok seviyorum ve uzun mesafe binen arkadaşlara eşlik etmek isterim.

mtb biniyorum. sedona 761 ve salcano astro 241 bisikletlerim var. yaklaşık 3 yıldır düzenli olarak biniyorum. bugüne kadar sadece yaz aylarında biniyordum, ancak artık dört mevsim binmek istiyorum.

kondisyonumun çok kötü olmamakla birlikte, limitlerimi daha da zorlamak istiyorum. ortalama tempom şu an için 18-19 km/s, bireysel olarak max. sürüş mesafem 52 km, zaman olarak da 3,5 saat.

tempo, güzergah, yol, arazi gibi kriterlerim yok. sürüş mesafemi, tempomu artırmak ve yakın oturan bisikletçi arkadaşlarla ortak sürüşlere katılmak istiyorum.

teşekkürler vakit ayırdığınız için.

2. Faruk Emre Kaya

Faruk Emre Kaya Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Merhaba,
    Bende hadımköyde oturuyorum arada bir beylikdüzüne iniyorum bisikletle isterseniz uygun bir vakitte beraber turlayabiliriz.

3. Caner HOCAOĞLU

Caner HOCAOĞLU Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Beylikdüzü Bisiklet Grubuna Bekleriz. Cuma Akşamları 20:30 Beylikdüzü meydanda buluşuyoruz. Hafta sonları çevre gruplar ile ortak turlarımız oluyor. 1 Aralık Pazar günü Küçükçekmece Grubu ile Hadımköy - Yassıören turu yaptık 35 kişi ile 85 km mesafe.

4. Sezerşan Ünal

Sezerşan Ünal Üye

Seviye:
    Merhaba,

Bende Bahçeşehir'de oturuyorum. Henüz bisikletim yok :) Sedona 345 siparişi verdim geldiği zaman katılmak isterim.

5. Caner HOCAOĞLU

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba Sezer,
    Bisikletin hayırlı olsun. Bahçeşehirde de bisiklet grubu bulunmaktadır. Semih Saygın abimiz var orada. Ayrıca ortak turlarımız oluyor. beylikdüzüne de bekleriz.
    Şimdiden keyifli turlar dilerim..

6. Sezerşan Ünal

Sezerşan Ünal Üye

Seviye:
    Biliyorum :) Bisikletim bi gelse katılıcam birçok tura.

7. Gökhan B.

Gökhan B. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selamlar faruk olabilir tabii ki. bu tarafa yeni taşındım. hadımköy tarafını bilmiyorum ama haramidere-beylikdüzü-büyükçekmece güzergahı bana uyuyor, sana da uyuyorsa beykent cıvarında bulusup çekmece'ye beraber inebiliriz. bakırköy bölgesinde otururken sahilden gece sürüşleri yapardım. ama bu güzergahtaki eğimi de dikkate alarak haftaiçi akşam pek çıkmıyorum. ancak haftasonları müsait oluyorum. buradan haberleşebiliriz.

selamlar.

merhaba caner bey, grubunuzu biliyorum. etkinliklerinizi facebook'tan takip ediyorum. katılmayı da çok isterim ama sizinki kadar kalabalık bir grupla hiç sürmedim. grubun performansına uyum sağlayabilir miyim tam kestiremediğim için etkinliklerinize gelmeye cüret edemedim :)

8. tashoz

tashoz Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Merhaba Gökhan Bey,
    Ben de B.çekmece Mimaroba'da oturuyorum.Bizim de küçük çaplı bir bisiklet grubumuz vardı.Fakat kurucumuz Baybars Bey vatani görevini tamamlamaya gittiğinden beri pek tur yapamıyoruz.Biz de genellikle B.çekmece,Beylikdüzü ve Haramidere güzergahında tur yapıyorduk.Kondisyon açısından sanırım uyum sağlayabiliriz.Pazar günü o güzergah üzerinde bir tur planlıyorum.Katılmak isterseniz bekleriz.

İyi pedallamalar.

Gökhan B. bunu beğendi.
  9. Gökhan B.

Gökhan B. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    merhabalar,

aynı güzergahta gidip geliyormuşuz, memnun oldum. eğim çok sıkıntılı gibi görünse de bir iki seferden sonra alışılıyor. kış ayları için haftaiçi günler bahçelievler-bakırköy bölgesinde, haftasonu ise beylikdüzü bölgesinde kalıyorum. yazın ise vaktimin çoğunluğunu beylikdüzü bölgesinde geçireceğim. birlikte turlar yaparız. tekrar memnun oldum görüşmek üzere.

gökhan.

10. Gültekin R. Demirkaya

Gültekin R. Demirkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Selamlar bir beylikdüzü sakini olarak sizlere katılmayı canı gönülden isterim. Fakat şu sıralar gerek havaların soğuk olması gerekse yeni aldığım bisikletimin teknik bazı sorunlar yaşaması canımı sıkıyor. Caner kardeşimin dediği gibi bisiklet forumdan ve face'den belirlenen günlerde turlar olabilir. Sizlerle süpersonik geziler yapabilir. Ben de tek başıma yapıyordum. Tek başına git gel nereye kadar :) ?? : )...Görüşmek üzere

11. Gökhan B.

Gökhan B. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    selamlar,
    tek başına sürmek de keyifli ekip olarak sürmenin tadı gerçekten bir başka. mart ayından sonra haftasonları beylikdüzü bölgesinde düzenli sürüşlerime başlayacağım. denk getirebilirsek birlikte süreriz.

bu arada yeni bisikletiniz hayırlı olsun, umarım yaşadığınız teknik sorunlar tez zamanda çözülür.

Gültekin R. Demirkaya bunu beğendi.
  12. Gültekin R. Demirkaya

Gültekin R. Demirkaya Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Çok sağol biraderim...neden olmasın beraber gezeriz. Bazen cidden sıkıcı oluyor tek başına olunca. Ben arkadaş listeme ekliyorum sizi.

En kısa sürede beraber pedallamak üzere...

13. Caner HOCAOĞLU

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    Merhaba Gültekin ,
    Beylikdüzün de eleman çok pedallayan , bekleriz her zaman. Cuma akşamları Beylikdüzü meydanda 20:00 -20:30 civarı toplanılıp kısa parkurlarda turlama ve muhabbet etkinliklerimiz oluyor.
    Görüşürüz...

Abdullah.R bunu beğendi.
  14. Gökhan B.

Gökhan B. Yeni Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    abi arayı çok açtık ama :/ sağlık problemlerimden ötürü bir süreliğine annemlere taşındım. ufak ufak biniyorum ama yakında döneceğim. van halen seviyorsundur diye tahmin ediyorum. bu video sana gelsin o zaman :) görüşmek üzere kendine iyi bak.

http://youtu.be/voyXKBPgyCM

15. ouzoo

ouzoo Aktif Üye

Adı:
    Oğuzhan
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhaba,

en son geçen hafta haramidereyi tırmanırken pedal dağıttım :) Güzel bi' rampa sağolsun. Allahtan carrefour'un arkasında salcano bayi varmış oradan baz bi' pedal taktırıp devam etmiştim :) Mimaroba'dayım, 761'im var benimde. Bir pazar etkinliğinde görüşmek üzere :)