Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangisini Tercih etmeliyim.

Konu, 'Dağ Bisikleti / MTB / Mountain Bike' kısmında Dursun Özçelik tarafından paylaşıldı.

1. Dursun Özçelik

Dursun Özçelik Yeni Üye

Seviye:
    Arkadaşlar 2. el bisiklet almayı düşünüyorum. 2 model arasında kaldım. Lütfen konuya ilgisiz kalmayın. Sizin yorumlarınızı kararımı çok etkileyecek.

1. Bisiklet Carraro 495 K race modeli. Hidrolik disk frenli bir bisiklet. 800 TL fiyatı var 2011 model ve tertemiz duruyor. İnternette 495 K race modeli ile ilgili birşey bulamadım. Donanımı nedir ne değildir bilmiyorum. Bisikletin sahibi bisiklette sadece yol lastikleri taktığını ve jel li sele koyduğunu söylüyor. Ve vites olarak Shimano deore Xt olduğunu söylüyor. Deore Xt mi daha üst düzey bir donanımdır SLx mi tam bilmiyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/alis...26-hidrolik-disk-fren-27-vites-87113209/detay

2. Bisiklet Salcano astro Model ama Baştan aşşağı revize edilmiş Kadrosu haric astro parcası kalmamış. Full SLX donanımlı. 1100 TL ye bırakıyor.Ve bisiklette keyfe keder Bir kadro değişimi ile bayağı üst donanım bir bisiklet haline gelebilir. Ve yol lastikleri deişimi ilede gayet güzel bir bisiklet olur.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-10-2-kg-full-slx-donanimli-85397369/detay/

Lütfen Duyarsız kalmayın. Ciddi anlamda 2 sinden birini alıcam. Lütfen yardımcı olun.

2. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    bu fiyatlar ne arkadaşım :) sakın bulaşma bu bisikletlere. forumda daha doğru fiyatta daha üst seviye bisiklet bulabilirsin :)

3. Mert KURT

Mert KURT Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Verdiğin 2. linke hiç bakma derim.

1. linktekinin de donanım bilgisi eksik. Resimlerden baktığımda deore arka attırıcı görüyorum. XT fln değil. 495 K race in donanımı da çok farklı ayrıca. Ne olduğu belli değil bu ilanın kısaca

4. Dursun Özçelik

Dursun Özçelik Yeni Üye

Seviye:
    Uyarılarınız için teşekkür ederim. Kaç gündür 2. linkteki adamla mesajlaşıyorum. En sağlam ihtimalli almayı düşündüğüm bisiklet oydu oysaki :) 1. ilandaki bisikletin hicbir yerde teknik bilgisi yok. Uyarılarınız için teşekkür ederim 2 nize de. Forumdaki ilanlara bakıcaz artık :)

5. Dursun Özçelik

Dursun Özçelik Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar 2. linkteki hic bakmayın dediğiniz ve benim gözüme kestirdiğim bisiklet bugun satıldı. :( nasip kısmet artık. Forumdaki 2. ellere bakıyorum artık. :))