Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangisini Alayım Yardım

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında leorabidus tarafından paylaşıldı.

1. leorabidus

leorabidus Yeni Üye

Adı:
    Mehmey Sarikaya
    İyi günler uzun süredir bisiklet almak istiyorum forumda birçok konuyu okudum ama tatmin olamadım bende konu açayım dedim en başta salcano NG 650 düşündüm ama dağ bisikleti diye biraz çekindim açıkçası
    salcano city sport 40 felan düşünüyorum alacağım bisikleti %80 şehirde %20 de dağda (patika toprak)
    süreceğim daha önce bianchi scorpionum vardı apartmanda kilitli olduğu halde çalındı şimdi tecrübeliyim kiliti iyi bişe almayı düşünüyorum zaten apartmanda kamera var olmadı eve çıkartırım boyum 184 kilo 92
    kadro boyu 19 uygundur diye düşünüyorum ha bide 26 jant biraz küçük gelir gibime geliyo birde aksesuar falanda alıcam kadro çantası km saati kask edliven felan bunlar için 130 liram var önereceğiniz bisiklet lütfen 800 tl yi geçmesin tavsiyelerinize ve tecrübelerinize muhtacım teşekkürler...:)

ha bide v renmi disk mi hidrolik mi hatayda oturuyorum buranın yolları çukurlu v frenler yağmurda gitmiyomarlar galiba

2. Orhan Akarkut

Orhan Akarkut Bisikletkolik

Bisiklet:
    Eddy Merckx
    Seviye:
    Dağ bisikleti kesinlikle almayın. Dağda kullanmayacaksınız çünkü. Disk frene hiç gerek yok, V fren yeterlidir. Amortisörlü ön maşaya da kesinlikle hiç gerek yok, sabit maşalı alın. Salcano olacaksa bu olabilir:
    Salcano Bisiklet | Motosiklet

3. leorabidus

leorabidus Yeni Üye

Adı:
    Mehmey Sarikaya
    sağolun fakat önerdiğiz bisiklet 1280 tl ve disk frenli benim bütçem 800:)

4. Burak Boralılar

Burak Boralılar Kıdemli Üye

Adı:
    Burak B.
    Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    Bisiklet için yorum yapamam ama aksesuarları ben Çin'den getirttim ve memnun kaldım. Sana aldığım ürünleri gösteriyim ona göre karar verirsin.
    Kadro çantası: 5.7inch Roswheel 1.8L Bicycle Bike Pouch Pannier Front Tube Bag Sale-Banggood.com (Araştırdıklarım arasında en güzeli çıktı diyebilirim. Kalitesi çok güzel.)
    Eldiven: SAHOO Outdoor Bike Tactical Breathable Sport Cycling Half Finger Gloves Bicycle Gloves Sale-Banggood.com (Burada satılan eldivenlerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.)
    Işık: Bike Bicycle Waterproof LED Headlight With Rear Flashlight - US$5.34 (Ön aydınlatma için değil de çakar mod için alınabilir. Arka ışık fena değil.)
    Işık 2: Tahmini Teslimat Zamanı (Powerbanke bağlanıp kullanılan cinsten. Yolda gördüm birisinde ve çok iyi aydınlatması var.)
    Zil: Tahmini Teslimat Zamanı (Bu fiyata çok çok iyi bir ürün.)
    Km saati: Tahmini Teslimat Zamanı (Satın aldım ama daha gelmedi. Güzel bir şey çıkacak diye bekliyorum.)