Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangisi?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Can Sonbay tarafından paylaşıldı.

1. Can Sonbay

Can Sonbay Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    İyi akşamlar.Birşey sormak istiyorum.Elime bi miktar para geçti.Benim Sedona Borlam var.Üstünde standart Tourney ve altus parçalar var.Bu parayı nee hrcrsam en doğru seçim olur?.Aklımda;
    -Alexrims Ace19 çemberli Acera göbekli jant seti,
    -Acera Arka attırıcı,ruble,aynakol,vites-fren kolu,
    -Ve Geotech Racekadro var.
    Ama şöyle br sorun var acera vites sistemini almam için göbekleri değiştirmem lâzım.Göbekleri değiştiriceğime direk acera göbekli ace 19 jnt seti toplamak istiyorum.Ama bunların hepsini yapabilecek para elimde yok.Ama Geotech Race uzun suredır hayllerimi süslüyor.Birazda beni süslesin istiyorum.Sizce hangisinden başlamalıyım?Delta bisikettede pein fiyata%16 indirim olduğunu duydum.Muhtemelen jant setinden başlayacağım.Eğer piyangoyu tutturma gibi bir mucizeyle kaşılaşmassam elmde 2 seçenek var.Jant mı kadro mu?Yardımlarınızı bekliyorum.

Bu arada konuy açaca başkayerbulamadım.Eğer yanlış yere açtıysam özür dilerim..

2. Sinto

Sinto Onursal Üye

Seviye:
    bence öncelikle kadroyu değiştir ileride daha fazla para toplayınca çekiş sistemini deore ile değiştirirsin.

3. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    evet bncede ilk önce kadroyu değiştir ;) dier parçaları her zaman değiştirebilirsin ama kadro ve maşayı her zaman değiştiremezisin !!

Sinto bunu beğendi.
  4. Ozan Güven

Ozan Güven Forum Bağımlısı

Seviye:
    sedona borla kadro ile geotech race kadro arasında nasıl bir fark var peki..

5. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    dağlar kadar :D

sedona borla başlangıç seviyesi bir kadro açıları, rigitli , sağlamlığı düşük bir model geotech race modeli ise profesyonel kullanım için üretilmiş bir kadrodur sedona borla için yazdıklarım bu kadro için tam tersidir.

6. Can Sonbay

Can Sonbay Bisikletkolik

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    tek benzerlikleri materyalidir:D Onun dışında havada,karada,suda geotech race bir numara..