Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hangisi uygun??

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mecaoz tarafından paylaşıldı.

1. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    scott voltage 3 u begendim hemde saglam oldugunu duydum ama bu bıraz butcemi zorluyo yani sedona 711 771 vs almak mı bana uygun olur yoksa zorlayıp scottu almak mı uygundur

ben genel asfaltta suren ama trıal yapma hevesinde olan biriyim

kilo 85 90 arası bu yuzden bıraz saglam kadro olsun istıyorum eer baska onerileriniz olursa onları da yazmayı unutmayın:in:

2. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    sıfır fiyabenim onerecegim bisiklet amebbo hussar jump olurdu sıfır fiyatını bilmiyorum fakat kadrosunun gayet dayanıklı oldugunu okumustum forumdan bir arkadasımız 2. elini satmakta kadro ve kelepce ile 450 istiyordu yanlıs hatırlamıyorsam bu bisikleti 650-700 ze super bir hale getirebilirsiniz (trial icin) bence bu secim cok iyi olur

3. selcuktnt

selcuktnt Forum Bağımlısı

Seviye:
    dostum kilon itibariyle sağlam olarak sedona 741 öneririm iskelet yapsı olarak gerçekten sağlıklı bence tabi fiyatının 711 den biraz fazla farkı olması nedeniyle bütçene uyarmı bilmiyorum ama 741 in ortalama fiatı yaklaşık 700 civarı

incelemek istersen sedona.com.tr dan bi bak yapısı ve hatları orda tüm ayrıntılarıyla belirtilmiş

4. Oksal Özdöl

Oksal Özdöl Onursal Üye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Trial için voltage daha uygun bir seçim gibi gözüküyor...

5. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    voltage dusunuyodum ama bugun kackara gittim orda hussarı denedim ve hosuma gitti voltagenin komponenti dusuk oldugu soyleniyo o yuzden sogudum ondan ama bi yesil bisiklete gidip gozumle gormek istıyorum daha sonra karar veriyim diyorum ilginize tesekkur ederim

6. kcuk_

kcuk_ Forum Bağımlısı

Seviye:
    voltage'lerin kadro yapıları cok hosuma gidiyor 2 sinide deneme imkanı bulamadım 2sinide dene kararını oyle ver derim ...

7. mecaoz

mecaoz Forum Demirbaşı

Seviye:
    karar verdim ya komponenti onemli degil daha sonra degiştiririm die dusunuyorum voltagenin kadro super otesi bısı yani denedim ama hiç bırakmak istemedim dogrusu ama sımdı konu butcede onu da tamı tamına denklestirirsem olacak inş