Hangi yol bisikleti yardımcı olabilir misiniz ?

Tepki
0
Beyler yol bisikleti alacağım ve şu markalar dikkatimi çekti 2300 ile 3100 lira arasında bi seçim yapacağım ancak özellikleri birbirine benzer geldiğinden bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum acaba hangisi diğerine göre daha üstün bunlar arasında en iyi olanı almak istiyorum acaba en pahalısı en iyisi demek mi ? ve bisiklet ile zun mesafe yapmayı düşünüyorum örk. olarak 50 km-150 km arası bu alıştıkça artıcak buda göz önünde bulundurulursa iyi olur arkadaşlar işte bisikletler bunlar arkadaşlar
1 sedona 640
2 sedona 650
3 carrotec dolomıtı tıagra
4 salcano xrs apex
5 cararro valles 940
7 spelıezed secteur sport c2
8 spelıezed Allez Sport Saxo Tinkoff Edition bunlar gözüme çarpanlar arasından biranesini seçicem ama hangisi karar veremiyorum kullanana varsa yorumlarını yazabilirmi yada hangisi il 2 ye girer arkadaşlar şimdiden teşekkürler

Scudo

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Allez kadro olarak hepsinden ustundur.
Eger alabiliyorsan Allez ve Caad10 arasindan secim yap derim ben. Ikisi de cok ust seviye aluminyum kadrolar. Ekipmani ilk etapta onemseme cok. Zaten degisecek kisa sure sonra. En azindan ustune masraf yapmaya deger bir bisiklet olsun elinde.

Tepki
0
caad10 5 105 ile allez arasında 400 lira kadar fark var değer mı o farkı vermeye yoksa allez işimi görür mü ? ve allez de Allez Sport Saxo Tinkoff Edition ı kastediyosun degilmi yoksa diger allez statusunde daha iyisi varmı specialized te ?

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
@Tuncay Sen

Maksimum butce ne su an? Ona gore daha detayli konusalim.
Allez'in ustu Tarmac var, karbon kadro. Caad10'un ustu SuperSix var karbon.
Eger butce karbonlari alacak kadar yukselebiliyorsa, dogrudan onlara bak.

Maksimumu bilmedigim icin, ne dersem bos olur su an.

Tepki
0
üst sınır 3100 taş çatlasın 3200 daha ıvır zıvırlarda alıncak o yüzden hepsini bısıklete yatıramıyorum gıysı,çanta,km saati,ışıklandırma vs