Hangi TV Kanallarını İzliyoruz?

Hangi TV Kanallarını İzliyoruz ?

• CNNTURK, HABERTURK, NTV-MSNBC, SKYTURK, CNBC-E

• ATV, KANAL D, SHOW TV, STAR

• KANAL 1, KANALTURK, TV 8

• TRT

• KANAL 7, TGRT, SAMANYOLU TV

• HİÇ İZLEMİYORUM

• HEPSİNDEN BİRAZ

• Toplam katılım
    128

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
ben hepsinden biraz izliyorum çünkü haberler için ayrı kanal spor için ayrı kanal mecburen ayrı kanallar izliyoruz :)

Scudo

otec

Forum Bağımlısı
Tepki
712
her sabah ntv ile uyanıyorum. (telefonun alarmı yetmiyoda :D )
cnntürk'te f1 i kaçırmadım. motor sporlarınıda seviyorum. tek seyrettiğim dizi avrupa yakası
bide kafama göre film varsa diğer kanallarada takılıyorum;)

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
cnbc-e, nba tv,cnnturk(formula 1), eurosport ama hepsi bir yana dün "oasi tv" diye bir kanalda italya da olan bir mtb yarışı izledim çok keyifliydi. yarışı da johan pallhuber kazandı. tanıdık geldim mi? :)

Erkut Yiğit

Forum Bağımlısı
Tepki
822
Burada Eurosport, Euronews ve MTV'den başka İngilizce kanal izleme fırsatım olmuyor :(

tayfur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.025
Ben hepsinden birazı işaretledim.

Genelde TGRT Haber, CNBC-e, Eurosport, Discovery-National Geographic, Euronews, CNN Int., BBC World izliyorum. Bir de Dizimax ve Comedymax.

Yetkin Şahin

Forum Bağımlısı
Tepki
265
Bisiklet
Scott
evde yalnız kaldığım zamanlarda discovery,national geographic,ntv.ama ev halkı dizilere takıldığı için bende mecburen atv show kanal d gibi dizi kanallarını izliyorum.ama çözümü buldum o saatlerde bilgisayar önümde oluyo fazla bakmıyorum böylece dizilere.

Ertan ABA

Forum Bağımlısı
Tepki
3.909
Bisiklet
Lapierre
Ben dah çok bu kanallar haricinde 123 sat,rado italia,4fun tv,mtv türkiye,viva,gibi müzik kanllarını dinliyorum.kendimi daha çok zinde hissediyorum.bütün gün müzik benimle.kendimi çok dah iyi hissediyorum.hele ekşın anında.tavsiye ederim.:D

ahunsal

Üye
Tepki
3
hepsinden biraz:) :) :)

dipnot olarak belirtmek isterim: TGRT amerikalılara satıldı, dolayısıyla 2 aydır yayın politikalarında doğal olarak değişiklik var. Hangi gruba sokmak lazım :rolleyes:

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
ben sadece haber olarak tgrt haber
sadece persembe gunu yalancı yarım star tv
her pazartesi acı hayat ( bugun olacagı gibi ) seyrediorum bunun dısında discovery ve national tv...
bunun dısında tv izlemiorum

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
NTV ve TRT 2. Biri haber yumağı ile yorarken bir diğeri dinlendiriyor.

semihcelikoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
274
Valla işim gereği TV izlemek için pek vakit bulamıyorum;ama arada baktığımda da gerçekten izlemeye değer birşey varsa onları izlemeye çalışıyorum.Bu bazen haber ,bazen rockmarket ya da belgesel programı oluyor.

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

Mustafa KILIÇ

Daimi Üye
Tepki
311
İsim
Mustafa Sedat KILIÇ
@ahunsal

Dipnotunuzda haklısınız. Ancak anketin başladığı tarih itibarıyla TGRT için henüz bu gelişme sözkonusu değildi. Bu anlamda anket eski olmakla beraber ilgi devam ettiği için anketi kaldırmadık. Hatta daha sonraki anketlerle karşılaştırma yapmak adına belki de kaldırmamamız gerekecek. Bu süreçte ağırlıklı olarak değerlendirme önceki haliyle TGRT için yapılmış saymak daha yerinde olacaktır. Yeni anketlerimizde bu ayrıntıyı da elbette dikkate almamız gerekecek. Üstelik TGRT'nin diğer kanalları ile birlikte değerlendirmek üzere.

İlginiz ve değerlendirmeniz için teşekkürler.