Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi Tourney acil alıcam yardım..

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında MURAT ANKITCI tarafından paylaşıldı.

1. MURAT ANKITCI

MURAT ANKITCI Yeni Üye

Aradaşlar Arka vites alıcam Shimano TX-35 TX-50 TX-70 bunlardan hangisini alayım fiyatları aynı teşekkürler.

2. MURAT ANKITCI

MURAT ANKITCI Yeni Üye

çok saolun demeki 3 kuruşluk şey olunca mevzu ayrıntıya gerek duyulmuyor tipi hoşuma gideni alırım saolun

3. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    En azından acera al cok uzun yıllar boyunca kullanırsın. tourney en alt modeldir. Cok fazla ayar kacması yapar.Normal asfaltta kullanırken bile ayarların bozulabilir. Vites ayarını yapmayı kendin bilmiosan sürekli bisikletciye gitmene neden olur ses yapar vs..

Limitin buna yetiyorsa tx-70 al ama biraz arttırırım dersen acera hatta alivio alabilirsin ileri dönük kullanmak için .

Ama unutmaman ve en önemli olan ayrıntı arka dişlin kaclı ? Tourney 6/7 için üretilmiştir hepsi aceranın ve alivionun 7/8 - 8/9 uyumlu olanları vardır alırken bunlara dikkat etmelisin arka rublen kaclı ise ona göre attırıcı almalısın.

4. can akıncılar

can akıncılar Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Shımano Tz almada ne alırsan al,bu versiyonlarda ayarı kaçsa bile 2 3 seferde öğrenirsin(en azından çalışma prensibini biliyorsan).Bizim arkadaşlar bu parçalara her hafta ayar çekiyordu,düzenli.

5. Gökhan Semiz

Gökhan Semiz Doğa, Kamp, Yaban

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    2 seneden fazla Tx35 kullandım. İlk aldığımda bir ayar çektim bir daha satana kadar ayarı hiç bozulmadı. Doğru düzgün kullanımda bir sorun yaşamazsın.

6. MURAT ANKITCI

MURAT ANKITCI Yeni Üye

Teşekkürler arkadaşlar alacağım arttırıcı Braketli olmak zorunda o nedenle sadece Tourney bakabiliyorum üst modellerinde braket yani kanca görmedim, TX 35 alıcam teşekkürler.