Hangi Mesleğe Eğilimlisiniz?

Scudo

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
Öncelikle böyle bir konu açdığınız için teşekkürler.Şuanda makine öğrencisiyim ama çizgi film animasyon veya resim için tekrar hazırlanıyorum, çıkan sonuçlar doğru zekam icat, buluş, mekanik olaylara ve sanatsal olaylara yatkın umarım ileride mevzun olunca çalışabileceğim yer olur.Buda resim;
(link)

Kutay Özdemir

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Fotoğraf, Sinema, Tiyatro, Folklör, Müzik, Resim, Heykeltraşlık, Spor, Mimarlık, Peyzaj Mimarlığı, Dekoratörlük, Arkeoloji, Sanat Tarihi, vb.

Ahmet Gürkan

Daimi Üye
Tepki
328
Bisiklet
Sedona
Tam istediğim gibi çıktı... Mimar olmak en büyük idealimdi, 90 puanla mimarlık çıktı... Ah be, ne halt yemeye muhasebeci oldum anlamıyorum...

Recep Volkan ÇETİNCEVİZ

Forum Bağımlısı
Tepki
180
Bisiklet
Scott
@Ahmet Gürkan

Tekrar okumaya devam edin! hiç vakit kayıp etmeden bu sene düzenlenecek üni. konuları kolay olacak ve iki aşamalı olacak.Hemen araştırın bu sene olacak sınava katılın.

Furkan Özdağ

Daimi Üye
Tepki
88
%90 Mütercimlik , Yabancı dil öğretmenliği , Filoloji , Turizm otelcilik, Uluslararası ilişkiler = Yabancı Dil Bölümünde okuyorum :) Testin doğruluğu büyük ölçüde..

Ahmet Bolgi

Forum Bağımlısı
Tepki
776
2 meslek gurubu aynı puanı almış 1i mezun olduğum okul-bölüm diğeri çalıştığım iş kolu. başarılı bir değerlendirme diyorum.

K

kadir irfan kaya

Misafir
hiç teste gerek görmedim. parası gayet iyi her türlü mesleğe itinayla eğilimlenebilirim :D

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
beni biyere koyamadı ya ...ortada kaldım mesleğim işsiz olmak herhalde..

erim yıldırır

Daimi Üye
Tepki
75
abowww bnde en fazla 70 var biyoloji kkimya falan... sonracığıma siyasal işletme var 70'te(allah korusun) herhalde verilmek istenn cewap arkadaşım senden bi halt olmaz:p::D:D:D

Tepki
201
Bisiklet
Orbea
mimarlık,teknik ressam,teknik öğretmenlikler,makine ve tekstil müh...
ama hiç biri de değilim :)

snnemr

Üye
Tepki
39
mütercimlik, yabancı dil öğretmenliği, turizim ve otelcilik vesayre vesayre ama ben steward olmak sitiyorum :D

enesged

Aktif Üye
Tepki
54
Başlangıç
2019—20
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Siyasal, işletmek ve yöneticilikler :) işletme okumak istiyordum

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
105 inşaat ve mimarlık. kesinlikle doğru bir test :)

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
Bence gerçekleri gösterme ihtimali düşük,
örneğin hayvanlara ilgi göstermekle ilgili herşeyi seçtin veterinerlik çıkti şimdi sen bir trafik kazasında iç organları dışarı çıkmış bir köpeği tedavi ederken dayanabilecekmisin?
Ya Da cerrah çıktın ameliyat ettiğin hasta ölürse bunu ailesine rahatlıkla söyleyebilecek misin burda insanların duygusal özelliklerini baz alarak da bir test yapmak lazım yanlışsam yanlış deyin yani :D

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
Yalnızca 2 istisna durum göstermişsiniz. Bu da tamamen yanlış anlamına gelmez. Zaten tamamen doğru olması imkansız. Benimkinde hata yoktu birçok kişide de olmaz. Bu tür testlerin amacı kesin sonuca ulaşmak değildir.