Hangi marka model

cagrig

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Çağrı Gençol
Bisiklet
Bianchi
Arkadaşlar fiyat konusunda anlaştığımız bu bisikletin markasını ve modelini tahmin edebilecek arkadaşlardan şiddetle yardım bekliyorum. İpucunun ön bölgedeki girintiler vs olduğunu düşünüyorum. Peugeot stickerları vs sonradan yapıştırılmış. Şimdiden teşekkürler.Screenshot_2015-11-25-01-06-57.png Screenshot_2015-11-25-01-04-18.png

Scudo

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
aklıma gelen tek şey orta göbeğin altında seri numarası gibi bişey yazmalı belki o numarayı nette aratarak bişeyler bulabilirsin ama emin değilim.IMG_1169.JPG IMG_1170.JPG

cagrig

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Çağrı Gençol
Bisiklet
Bianchi
@ÖzDi anlıyorum denedik ancak bir sonuç alamadık ne yazık ki

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
(link) resme tıklayıp tam büyüttüğünde ve bisikletin diğer resimlerine baktıgında bana sanki senin yolladıgının aynısı gibi geldi ama site rusça bi bak istersen.

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
sanırım marka PRIDE.gözlerim yanlış görmediyse :)

cagrig

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Çağrı Gençol
Bisiklet
Bianchi
Kesinlikle çok benziyor kafa yapısı falan. Çok zor ya klasik bulmak. Oof of :D

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
zor gerçekten.dostum benim bulabildiklerim bu kadar umarım kafanda ki sorulara cevap bulursun kolay gelsin.;)

• Beğen
Tepkiler: cagrig

cagrig

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Çağrı Gençol
Bisiklet
Bianchi
Çok teşekkür ederim :)

ÖzDi

Üye
Tepki
109
İsim
Özgür
Bisiklet
Merida
aklıma bişey daha geldi.düz mantıkla değerlendirdiğimde şöyle bi sonuç çıkardım:rolleyes: Antalya da yaşıyorsun.verdiğin resimlere en çok benzeyen bisikleti bulduğumuz site bi Rus sitesi veya onun gibi bişey herneyse.güzel Antalyamızın Ruslarla olan münasebetini de göz önüne alırsak bu bisiklet Rusya dan gelmiş turist bi arkadaşımızın bisikleti olabilir.yani kısacası rus malı olabilir.özetle sana verdiğim linki bi araştır bişey çıkarabilirsin gibime geliyo.:):)ne bağlantılar kurdum ama gece gece:)

cagrig

Daimi Üye
Tepki
272
İsim
Çağrı Gençol
Bisiklet
Bianchi
@ÖzDi :D :D valla ajanlık ötesi olmuş bu :D arkadaşıma okutturucam siteyi. En mantıklı çözüm bu gibi. Bi yandan da kafamı drop out lardaki delikler karıştırıyor. Öncesinde toring trekking bi bisiklet miydidiye soruyorum kendime :D kazık yemeyelim şimdi boşu boşuna :D

• Beğen
Tepkiler: ÖzDi

bisiklethobimiz

Cemsiz 7 Yıl
Tepki
1.564
İsim
Coskun ortacakiroglu
Bisiklet
Bisan
Ben Sitede yeniyim araştırmacı arkadaslari gormek güzel

• Beğen