Hangi kulaklıktan almalı?

Tepki
6
Merhaba arkadaşlar ben bir kulaklık alacağım ama güzel bir ses vermesini istiyorum ve kabloları birbirine dolanmicak müzik dinlemek istediğimde işimi zorlaştırmıcak bir kulaklık istiyorum geçenlerde bir mağazada gördüm Philips SHE 2550 bu kulaklığı hoşuma gitti gibi bu kulaklığı kullanan varmı acaba varsa nasıl bir kulaklık olduğunu anlatabilir mi ve sizin önerdiğiniz kulaklıkları duymak isterim Sağlıcakla Kalın.

Scudo

Koray Oral

Üye
Tepki
14
Bisiklet
Corratec
Bende Tarık arkadaşımıza katılıyorum . Sennheiser bu konuda çok iyidir . Ben Sennheiser CX 380 kullanıyorum sporcular için yapılan bir model ve ses kalitesi çok iyi .

engin kızılcan

Daimi Üye
Tepki
260
İsim
Engin Kızılcan
Bisiklet
Lapierre
Tarık abi haklı. Sennheiser'lar çok kaliteli ses veriyor ve bozulma, cızırtı konusunda da dayanıklıdır. Ayrıca evde bi sürü bozuk philips kulaklığım var :)

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
bisiklet kullanırken ve pc de creative hq-80 kullanıyorum. aşırı baslı bir ses aramıyorsan işini görür. kulak içi kulaklıklar bisiklet kullanırken sıkıntı yaratabiliyor.arkadan gelen aracı duymak için sesi baya bir kısmak gerekiyor. bu tip enseden geçen kulaklıklarda o sorun yok. hem dış sesi hemde müziği çok net duyuyorsunuz ve olur olmadık zamanda kulaktan çıkıp sinir bozmuyor =)

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
ben de o kulaklığı bisiklet sürerken kullanıyorum çünkü kopsa bozulsa üzülmem :) kaliteli ses arıyorsan o kulaklığı pek tavsiye etmem, daha çok iş görmesi için tasarlanmış bi kulaklık. dayanıklıdır ama kablolarının karışmaması için özel bir sistemi yok

Kürşat AKINCI

Forum Bağımlısı
Tepki
710
Bisiklet
Giant
Sennheiser MX360 bende bu kulaklığı kullanıyorum hor kullanmama rağmen bir yıldır hiç birşey olmadı kesinlikle Sennheiser markasını tercih et.

Tepki
6
Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. İyiki almamışım o zmn o kulaklığı :) Şimdi Sennheiser Bir kulaklık alcağım çok teşekkür ederim yorumlarınız için

ufuk şen

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Kulaklık olarak değilde tüm herşey içinde istersen ben aşağıdaki sony marka mp3'den kullanıyorum , yağmur kar çamur hiçbirşeyden etkilenmez zaten sporcular için üretilmiş bir ürün.

ufuk şen

Daimi Üye
Tepki
174
Bisiklet
Specialized
Modeli SONY NWZ-W252 Birde alt modeli var W202

İstersen duşa girerken kullan banamısın demez.

3 dakika şarz ile 3 saat dinleyebilirsin, en büyük özelliğidir.

serdar gültekin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.249
Kulaklıkların fiyatı çok değişken, çok kaliteli kulaklıklar var ama fiyatları da o derece yüksek. Sennheiser cx 400 II kullanıyorum ve oldukça memnunum. Daha pahalı ve daha kaliteli kulaklıklar da var daha ucuzları da var. Ama fayda maliyet oranı sizin için en uygun olanı alabilirsiniz.

sgtalper

Forum Demirbaşı
Tepki
467
Bisiklet
Scott
parası önemli değilse
(link)
parası önemliyse
(link)
ep 630 la cx 300 ün aynı fabrikada üretildiği söyleniyor

Abdullah Hakkı

Forum Bağımlısı
Tepki
673
Bisiklet
Diğer
bisiklet üzerinde müzik dinleme olayını uzun zamandır bıraktım. çünkü genellikle arkadan gelen arabanın sesi duyulmuyor. kullandığım sıralarda kulak içi kulaklıklardan kullanıyordum. dışardan gelen sesleri yüksek miktarda kısıyordu. ama biraz hızlanınca rüzgardan dolayı bi hışırtı oluşuyo. ufuk bey'in tavsiye ettiği kulaklık bu konuda gerçekten çok iyi olur. hem tek kulağınla dışarıyı dinlersin hemde kablo olmadığı için sorun çıkarmaz. boynunu kullanman çok rahat olur. fakat fiyatı biraz tuzlu gelebilirse gidip başka bir bluetooth kulaklık almadan önce araştır. çünkü bazı bluetooth kulaklıklarda müzik dinlenemiyor.

Serkan Yalnız

Daimi Üye
Tepki
395
İsim
Serkan Yalnız
Bisiklet
Cube
Sennheiser ie8 kullanıyorum, biraz tuzlu ama mükemmel bir kulaklık. İnsanın hayatını değiştiriyor gerçekten. Eğer müzik hayatınızın çok büyük bir parçasıysa bence kulaklığa para harcamaktan kaçınmayın derim.

BF Okuru

Üye
Tepki
1
@soonx

Yalan atıyorsun diye arkadaşımıza çıkışmanıza gerek yok. Söyleniyor demiş, yani birilerinden alıntı yapmış. Gereksiz bir tepki vermişsiniz. Aynı fabrikada mı üretiliyor bilmiyorum, ama ikisini de kullanmış birisi olarak söylüyorum: Kulaklıklar aynı. CX-300'ün dış yüzeyi sadece biraz daha parlaktı. Onun dışında sadece marka damgaları farklı...