Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Hangi Kask?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Ömer Faruk Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Ömer Faruk Ünal

Ömer Faruk Ünal Yeni Üye

Bisiklet:
    Corratec
    Seviye:
    Abilerim ablalarım... Yeni alacağım dağ bisikletinin yanında eldiven ve kask almayıda düşünüyorum. Daha çok dağ evinde kullanıyorum ve düşüp yüzüme birşey olmasından korktuğum için full face kasklara baktım ancak 200 tl den aşağıya pek göremedim. Sizce kask alırken hangi markalara bakmalıyım ? Ya da mtb kasklarına mı bakıyım. Şöyle hem estetik hemde sağlam bir şeyler önerirseniz mutlu olurum:)

2. CanSeyman

CanSeyman Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Sana tüm yüz kasklar fazla gelir bence çok sert kullanmıyorsan uygun fiyata sedona kasklar var onlardan önerebilirim. http://bisikletcim.com/urun/sedona-mb-20-kirmizi.aspx fiyatları uygun. Eldiven için de yazın kullanacaksan parmaksız kışın kullanacaksan parmaklı çok soğukta kullanacaksan da termal eldiven alabilirsin. Scott marka eldivenlere bakarsan fiyatları biraz pahalıdır ama yine bahsettiğim gibi sedona eldiven yine çoğu yerde mevcutve fiyatları daha uygun. Eğer bir de gözlük almayı düşünüyorsan ki şiddetle tavsiye ederim. Gözünün sulanmasını engelliyor ve yağmurda görüşü koruyor. Ayrıca değişik camları sayesinde güneşli zamanlarda da güneş gözlüğü olarak bisiklet üzerinde kullanabiliyorsunuz.