Hangi jant seti ?

Eren T.

Üye
Tepki
8
ultegra projeme yavaş yavaş yaklaşıyorum ve yine bi kararsızlık yaşıyorum :D hangi jant seti alacağıma karar veremedim aklımda bikaç set olsada.en fazla 500 euro olucak aero telli ağırlığı 1750 gramı geçmiycek siyah ve örüm şekli standart olmayan tavsiyelerinize açığım :).
aklımdakiler

(link)

(link)

(link)

bi abimin tavsiyesi üzerine campagnolo dan fulcrum'a geçiş yapmıştım ama yine campagnolodan vazgeçemiyorum :D

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Campagnolo Zonda düşünürseniz eğer aşağıdaki adresten çok daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. En geç 10-20 gün arası elinize ulaşmış olur.
(link)

Daha önce açtığım konu belki size fikir verebilir.
(link)

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Campagnolo Zonda tavsiye ederim. Aktif Pedal fiyatı 450 €. Yurtdışı fiyatından daha ucuz. Üstelik nakit indirimi de sözkonusu. Kargo ve gümrük fiyatlarını da düşünürseniz dışarıdan almanın bir mantığı yok.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Aytaç Bey merhaba, verdiğim adresten %18 gümrük vergisi ile 900 TL'sına Zonda'yı satın aldım. 450 euro yaklaşık 1287 TL'sına denk geliyor. :)

Eren T.

Üye
Tepki
8
@Erdal YILMAZ
merhaba erdal bey öncelikle yorum yaptığınız için teşekkür ederim zondanın 2 way fit ve clincer olan iki modeli var sizin verdiğiniz linkteki clincer olanı 370 euro crc de 320 euro bi karışıklık olmuş orada :) birde jantların sesini merak ediyorum youtubedan baktım bu videoyu buldum acaba aynı seslermi geliyor sizinkindende (link) ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
1750 gr ağır. birisi sitede mavic r sys satıyodu. ben ondan kullanıyorum memnunum sıkıntısı yoksa al derim.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Eren T.

Merhaba, ses hemen hemen aynı, belki biraz daha tok bir ses çıkıyor diyebilirim. Fırsat bulursam video'ya çekip eklemeye çalışırım.:)

gökhangenel

Aktif Üye
Tepki
68
Bisiklet
Specialized
fulcrum un asitmetrik jantlari acikcasi beni rahatsiz ediyor gorunus olarak. zevk meselesi. ultegra dusunmuyor musunuz hic ? gerci fiyatlarini guncel bilmiyorum.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Görüntü bakımından Fulcrum Racing Quattro'yu seçerdim ben olsam.

• Beğen
Tepkiler: Eren T.

Eren T.

Üye
Tepki
8
@gökhangenel

şuan için campagnolo zonda'dan yana düşüncem olurda bi olumsuzluğunu görmezsem böylede kalacak eğer bütçem olurda 900 lira yükselirse shamal ultra veya eurus düşünüyorum.
shimanonun 400 € ya karbon seri dışı jant seti var ama hem örüm şekli hem görünüşü açısından içimde hiç birşey uyandırmıyor jant setimde shimano kullanmayı düşünmüyorum ama grupsetim ultegra 6800 olacak.

@Berke Kazankaya

Sağol berke zaten görünüşü yüzünden 200 küsür gram fazlası olsa bile dahil ettim aklımdakiler listeme :)

• Beğen
Tepkiler: Berke

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
Shimano sete Campagnolo jant takmak saçma olacak. Ben setin bozulmaması taraftarıyım.

RS81 C24 janttan çok memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Dura-Ace C24 jantla aynı karbon çemberleri kullanıyor, alüminyum fren yüzeyleri var. Sadece göbekleri daha ağır.
(link)

• Beğen
Tepkiler: Silivrili

Alp Berk

Üye
Tepki
11
Bisiklet
Bianchi
Ben o fiyata bisiklet alırım:)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi