Hangi Formayı Alayım ?

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
Arkadaşlar sizce yazlık alıp kolluk dizlik mi alayım yoksa sadece kışlık mı alayım ? Bu arada fiyatlar nasıl acaba ? İşe yarar mı kışın alacağım kıyafet ?
https://i.hizliresim.com/89NQA7.jpg

Scudo

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Bütçen yok ise yazlık alıp kol ve bacak ısıtıcısı al. Daha maliyetli gibi durabilir lakin kışlık alıp havalar biraz ısınınca giyemeyip tekrar yazlık alacak olduktan sonra uzun vadede daha uyguna gelir

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@H.Kurt
ya bütçeyle ilgili değilde bir sorun o var kışlık alacağım ama kışın sadece yaza yeni forma almam lazım kolluk ile dizlik bir işe yarar mı soğuktan korumakta ?

olympos

Daimi Üye
Tepki
193
İsim
Enes
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aha işte benim de sorunum bu, bu aralar karae veremedim

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Onurcan Ökse

Uzun yola gidersen yada günü birlik turlara çıkarsan erken saatlerde. Sabahın veya gece sürüşlerinde gece ayazlarının etkisini alır. Soğuğu çok fazla seven birisi değilsen elbette işine yarar. Özellikle kırsal alanlarda rüzgara ve soğuğa karşı

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@H.Kurt
Yok değilim Bunun altına birde termal içlik ve kazak giysem o zaman güzel olur ben yazlık alayım en iyisi

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Onurcan Ökse

Aynen. Soğuk zaten ilk 10 dk sonrasında vücut ısınıyor. Bu 2-3 ay için en fazla termal içlik gerekir zaten sonrasında ona da gerek kalmaz sanırım

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@H.Kurt
yani 2 ay kalmış ona da sabrederim artık zaten rüzgarlığım filan var altıma da termal kıyafet alırım

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
@Onurcan Ökse

Evet. Termal içlik 10 TL falan. 2 ay için vermeye değmez. Üstelik aliexpress'ten alacaksanız 1 ayda gelmesi sürer. Havalar yumuşar o zamana..

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
bence kışlık al kışın daha başındayız içine bi termal giyersin tamamdır :) yaza doğruda bi yazlık alırsın

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@Melih Çolak
işte benim o yönden imkanım yok abi arkadaşın dediği gibi kargoya hiç belli olmuyor belki martta gelecek veya şubatın ortasında o yüzden bir sefer alma şansım var

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@Onurcan Ökse 20-25 gün içinde geliyor ona göre hesapla.o zaman kışın çok bisiklet sürmem diyorsan yazlık al en mantıklısı kışında süreceğin zaman idarelik bişeyler giyersin üstüne :)

• Beğen
Tepkiler: Kadir Eskici

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Aliexpress'ten alacaksanız kışlık almayın, yüksek ihtimalle yazlığın uzun kollusu şeklinde gelir. Kısa kollu alıp kollukla almanız yaz kış giyebilmenizi sağlar.

Sinan Ş

Forum Bağımlısı
Tepki
451
Bisiklet
b'Twin
Aliex. Te yazar urun sayfasinda ya da konu basliginda winter fln diye ayrica yine urun sayfasinda polar kumasli fotograflari oluyor.Ancak ne alirsaniz alin "TFB outdoor" adli magazadan almayin, bir arkadasimin formasini 10 gun sonra kargoya verdiler,benim kislik takim icin de siperistn. 3-4gun sonra takip no verdi, gunlerce baktim ptt de gorunmuyor, yazdim, yok post office de takildi, yok markasi sorun yaratti vs. dedi yenisini gondereyim istersen dedi, 20.gun oldu hala gonderecek.bnm takim bu ;(link)

• Beğen
Tepkiler: Onurcan Ökse

Onurcan Ökse

Daimi Üye
Tepki
30
İsim
Onur Can Ökse
Bisiklet
Claud Butler
@Sinan Ş
Bilgi için sağolun